Orlita

Gdynia

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Działają, magia jednorożców dobrze przetransferowana, zaklęcia zwykle się udają. Urocze, solidne, dobrze wykonane no i te cukierkowe kolory


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra prosta i szybka gra. W sam raz jako przerywnik między ciężkimi tytułami. Wykonanie fantastycznie, bardzo solidne komponenty, nie ma obaw, że przy trzeciej rozgrywce płytki kostek zaczną się niszczyć. Dodatkowo wypraska jest bardzo dobrze zaprojektowana, utrzymanie porządku przy takiej ilości elementów nie sprawia problemu. Sama rozgrywka jest szybka, łatwa i przyjemna! Polecam


Bardzo dobra gra szczególnie dla początkujących. Łatwe zasady wersji podstawowej można w prosty sposób wytłumaczyć osobom, które nie są znawcami planszówek. Dodatki można łączyć lub grać z wybranymi rozszerzeniami dzięki czemu łatwo dostosujemy długość i poziom skomplikowania rozgrywki.


Jak dla mnie ideał :)

Znakomite rozszerzenie, które łączy podstawowych osadników, żeglarzy i rycerzy. Scenariusz ze smokami, jest doskonały dla osób szukających bardziej ambitnej i dłuższej rozgrywki. Smoki zdecydowanie odświeżają osadników i dodają nowego smaczku rycerzom :)
W scenariuszu ze skarbami, dodatkowy przychód świetnie balansuje różnice wynikające z początkowego rozstawienia . Do tej pory często najlepsze miejsca dawały lepszy start i szybszy rozwój, teraz wystarczy popłynąć w nieznane by szybko wyrównać szanse!
Zdecydowanie polecam, wykonanie elementów, jak zawsze, bez zarzutu - cena do jakości - znakomita!!
( Nowa edycja, chociaż bez problemu połączyliśmy to z drewnianym wydaniem)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Zdecydowanie najlepszy dodatek do podstawowej pozycji jakim jest Carcassonee!! Nareszcie jest szansa by pokonać farmera, który na koniec gry byłby warty 100 punktów!! Wystarczy go zjeść :)
Świetna sprawa! Polecam


Marcin_mw

Liczba recenzji: 21

Ptyx

Liczba recenzji: 19