Patryk

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Prosta gra przypominająca bardziej rozbudowaną klasyczną wojnę. Rozgrywka jest bardzo krótka i trwa z 15 min., więc gra może być dobrym przerywnikiem między bardziej ambitnymi i dłuższymi tytułami. Mnie i moim współgraczom przypadła do gustu i wracamy do niej od czasu do czasu.


Dobry, solidny produkt

Ulepszona wersja SILVER. Wyprodukowane w USA w porównaniu do swojego tańszego odpowiednika (który produkowany jest w Chinach). Koszulki są także wytrzymalsze i bardziej przezroczyste. Niestety cały czas są za duże do kart, a także bardzo śliskie.


W porządku, bez rewelacji

Stosunek cena/ilość bardzo dobry, ale mnie osobiście te koszulki nie przekonują. Protektory posiadają po włożeniu karty sporo zbędnego luzu. Irytujące jest także to, że koszulki są bardzo śliskie, przez co karty ustawione w talię często się rozjeżdżają na różne strony. Tak więc polecam dołożyć parę złoty i kupić coś lepszego.


Jak dla mnie ideał :)

Najepsze koszulki z jakimi miałem do czynienia. Za 8 zł dostajemy naprawdę dobre jakościowo i bardzo dobrze dopasowane protektory, dzięki którym nie musimy już się martwić o nasze karty. Niestety aktualnie nie są dostępne, ale mam nadzieję, że szybko pojawią się na magazynie bo chciałbym zamówić jeszcze parę paczek ; )


Jak dla mnie ideał :)

Ach, jak dla mnie gra FENOMEN. Po prostu wszystko w tej grze jest idealne, zarówno pod względem mechaniki, jak i wykonania elementów. A rozgrywka jest poprostu nieziemsko wciągająca. Grałem już z 15 razy z tymi samymi osobami (czasami po 4, a czasami po 3 graczy), a i tak każda rozgrywka wyglądała zupełnie inaczej, i cały czas uczymy się nowych technik, w celu wygranej. U mnie i mojej rodziny zdecydowany nr 1 i chyba długo nie będzie zagrożony na tej pozycji. ZDECYDOWANIE POLECAM !!!!