Paweł

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Produkt na 5, ale z przesyłką w tym wypadku wyjątkowo niefajnie bo chyba ze 10 dni szło a więc tylko 4...
Intro to fajna sprawa - lepiej mieć niedokończonego decka i uzbroić go z boosterów zwłaszcza że jeden mamy tutaj dołączony :] Talia ta wymaga jednak wiele pracy i modyfikacji. Np co z tego ze mamy jakąś wielką bestie 40/40 jeżeli może ją zablokować jakiś crit 1/1...


Jak dla mnie ideał :)

Adekwatna cena do produktu. Koszulki sprawdzają się jak trzeba. Na początku wydawały mi się za giętkie, ale z drugiej strony to wcale nie jest źle. Bardzo mi odpowiadają i w najbliższym zamówię pewnie jeszcze. Tak sie tylko zastanawiam czy zamówić przy okazji boostery z obecnych setów czy czekać na nowy (co to niby wchodzi 5 października 2008)...
Przesyłka super. :]


Jak dla mnie ideał :)

Talię zamawiałem wpierw tylko celem okrojenia z niej paru kart i dopakowania innych swoich talii. Jednak calkiem nieźle działa. Wymaga myślenia, no i niestety (jezeli ktos chce nią wymiatać) - bardzo licznych przeróbek.
Jeżeli mamy do czynienia z przeciwnikiem z szybkim deck'iem to mamy marne szanse (a takie prezentują się chociażby z Lorwyn'a). No i mało rzeczy co przyspieszyłoby branie kart. A w wypadku gdy ktoś niszczy nam enchanty to do zagrania ich z grobu mamy najwyzej 1 mine excavation.
Tutaj przydałoby się naprawde trochę rare'ów z poprzednich edycji.
Jednak talię ze względu chociażby na karty oceniam na 5 a przesyłkę na 5+ :)


Dobry, solidny produkt

Talia zamawiana dla kumpla. Fajna i zaskakująco niebezpieczna. Jednak dosyć ryzykowna bo nie ma solidnych powstrzymywaczy. W efekcie może i Boldwyr Heavyweights wejdzie, ale co z tego jak po chwili dostaje jakis enchant i nie może atakować. A przeciwnik może już wtedy rozwijać się bez przeszkód.
Talia jest dobra, ale wymaga pewnych niemałych modyfikacji.
Paczka pancerna. Doszła też w terminie mimo iż wysyłana przez pocztę polską. Talia na 4- a paczka na 5+


Jak dla mnie ideał :)

Naprawde fajna i szybka talia. Fajne combo korzystające z changeling i Kithkin Greatheart. A jak juz Brigid i Trio wejda do gry to przeciwnik nie ma szans. Nie gram w magica zawodowo, a jedynie dla przyjemnosci. Mam Kithkin Militia i Batalion i gram nimi na zmiane. Jedyny problem to taki ze moga sie z czasem znudzic.. No, ale od czego boostery. Trzeba troche poprzemieniac, połączyć odpowiednio i bedzie znow ciekawie.
Warto mieć tego deck'a chociażby jako dobry starter do samych kithkinów.
Paczka tak solidnie zapakowana że nożyczki mogą sie połamać przy otwieraniu :p Ale to tylko na plus! :D