Paweł

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Gra naprawdę wciągająca ! Świetna mechanika rozwoju cywilizacji, bardzo ciekawe ścieżki zwycięstwa ekonomicznego i kulturowego. Świetne wykonanie, kafelki planszy są po prostu rewelacyjne ! Bardzo dużo elementów, kart, a z dodatkiem dużo więcej możliwości. Jedyne co w tej grze to strona militarna - bitwy są niedopracowane i zbyt "banalne". Poza tym gra ciekawa i warta polecenia :P


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Gra przypadła mi do gustu. Pominąwszy błędy w instrukcji, źle wydrukowane żetony czy karty, w Hirołsów gra się naprawdę stosunkowo przyjemnie. Przy doświadczonych planszowiczach czas gry można skrocić nawet do 1,5 h na 4 osoby, co uważam za duży plus. Poza tym największą zaletą gry jest oczywiśćie przeniesienie komputerówki na plansze - grając rzeczywiście miałem wrazenie, jakbym z dreszczememocji siedział przed monitorem, mijając tygodnie.

Niestety są też wady, takie jak wytykwana przez wszsytkich losowość. I rzeczywiście początkowe uzłożenie planszy czy dobierane karty mają duże znaczenie, ale na samym końcu gry Hirołsi stają się grą czysto strategiczną - wymyślne kombinowanie jak zając które kopalnie, coby nagle okazało się że najsilniejszy gracz ma najmniej punktów ( trzeba się bawic 3 bohaterami i blokowaci)

Ogólnie grę oceniam pozytywnie, myślę że to dobry tytuł do gierki w 2013 roku :P

PS: Czekam na dodatki xd


Roch

Liczba recenzji: 0

Spider_priv

Liczba recenzji: 83