Paweł

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Dla osoby z wyobraźnią przestrzenną nie jest to bardzo trudna zabawka. Można ją użyć znakomicie jako drobiazg do zabicia czasu - kiedy np. jedna osoba "plącze" a druga "rozplątuje". W ten sposób można także bawić się z dziećmi, rozwijając ich wyobraźnię przestrzenną i motorykę.


Dziecięca wersja gry Quoridor to jedna z bardziej udanych modyfikacji dziecięcych. Rolę pionków grają kolorowe myszy, które dążą do zdobycia kawałka sera. Zasady pozostały takie same jak w "dużej" wersji - można się ich nauczyć dosłownie w parę minut i już pierwsza rozgrywka niesie wiele emocji i zabawy.

Wersja "dla dzieci" różni się od wersji "dużej" technicznie tylko rozmiarami planszy - w wersji dziecięcej jest to 7x7 pól a w wersji "dorosłej" - 9x9


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo porządnie wykonana i bardzo prosta gra. Żeby nauczyć się zasad wystarczy kilka minut, co nie oznacza że rozgrywka jest banalna - strategie mogą być naprawdę rozbudowane i wszystko zależy od inwencji graczy.

Ta wersja jest nieco mniej kolorowa od wersji dla dzieci "Quoridor Kid" co nie oznacza że nie można w nią grać z dziećmi :)