Piotr

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Bardzo przyjemna karcianka. Instrukcja jest napisana bardzo słabo, przez co na początku może wydawać się bardziej skomplikowana niż jest w rzeczywistości. Szybko się rozkłada, zajmuje bardzo mało miejsca. Doskonała pozycja do szybkiej partyjki.


Jak dla mnie ideał :)

Proste modele, bardzo łatwe w malowaniu. Dokładnie to, czego oczekiwałem.


Nie spełnia moich oczekiwań :(

Najgorszy model jaki do tej pory kupiłem z linii WizKids Deep Cuts. Model klatki był już fabrycznie mocno zgnieciony i nawet po odzyskaniu zamierzonego kształtu, wypustki nie były dopasowane do dolnej części klatki, przez co nie można było złożyć modelu w całość. Chyba w zamyśle dolna część miała być doczepiana, z możliwością wkładania i wyjmowania modelu człowieka, jednak wykonanie czyni to niemożliwym. Koniec końców przykleiłem na stałe podstawkę klatki po uprzednim usunięciu wypustek. Ponadto otwory, przez który trzeba przeprowadzić sznurek są po prostu zbyt małe, trzeba je powiększyć. W zestawie są dwa sznurki, z czego drugi jest chyba zapasowym. Na plus prostota w malowaniu.


Dobry, solidny produkt

Figurki dają radę,jakościowo OK, jak wszystkie pozostałe z tej serii. No i same gobliny urocze :)


Dobry, solidny produkt

Jestem pozytywnie zaskoczony tą figurką. Porządna ilość detali, dość łatwa w malowaniu. Mam nadzieję, że kiedyś figurki z tej serii dorównają jakością GW, ale i tak jest dobrze.


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Eterion

Liczba recenzji: 36

JimmyPL

Liczba recenzji: 50

Michue

Liczba recenzji: 1

DvD

Liczba recenzji: 9