Piotr

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Koszulki bardzo dobrze dopasowane do rozmiaru kart (kupione do The Resistance Agenci Molocha), niestety dosyć śliskie - z jednej strony jest to zaleta - ułatwia tasowanie kart, z drugiej strony bardzo często karty wyślizgują się z ręki (jedynie w przypadku dużej talii kart). Polecam osobom, które chcą przedłużyć żywotność swoich gier karcianych.


Dobry, solidny produkt

Gra dla fanów Osadników, jak również dla osób które dopiero zaczynają przygodę z Catanem. Jak sama nazwa wskazuje - szybka gra karciana, która ze względu na niewielkie pudełko znakomicie nadaje się do zabrania w podróż. Dobrej jakości karty, dopracowane ilustracje. Na pewno będzie dobrym wprowadzeniem do planszowego odpowiednika gry.


Jak dla mnie ideał :)

Pentago to gra logiczna dla dwóch osób, polegająca na układaniu białych i czarnych kul, tak aby stworzyć ciąg 5 kolejnych w danym kolorze. Wydawałoby się się że proste... gdyby nie fakt, że podstawa na której układamy kule jest obrotowa ;) (obraca się każdy kwadrat 3x3). Pentago zachwyca przede wszystkim jakością wykonania - dobrej jakości plastik w przyjaznym dla oka kolorze oraz znakomite szklane kule. Nieprzewidywalna rozgrywka, wymagająca wyobraźni przestrzennej oraz planowania na kilka ruchów w przód. Naprawdę świetna gra.


Dobry, solidny produkt

Świetna imprezowa gra karciana! Wg opisu na opakowaniu gra dla 5 do 10 graczy - choć moim zdaniem najlepsza zabawa jest podczas rozgrywki w pełnym składzie. Początkującym sugeruję rozegranie pierwszych partii bez dodatku (karty intryg), a dopiero po zapoznaniu się z kartami (jest ich wbrew pozorom całkiem sporo - karty Tożsamości, karty Głosowania, karty Postaci, karty Misji, karty uczestników misji, karta Przywódcy...) dołączenie do zabawy kart intryg z dodatku, który w polskiej edycji otrzymujemy w pakiecie.