PrezezLW

Gdańsk

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Prosta nie skomplikowana gra. Bardzo dobra jeśli pragnie się komuś pokazać z czym jeść współczesne planszówki. Baaardzo polecam :)


Domek jest naprawdę w porządku tytułem. Byłem trochę zniechęcony recenzją znalezioną w necie. Tytuł wydawał się nudny. Ale po pratyjce na festiwalu Gramy spodobała mi się ta gra i udało się ją zakupić w bardzo dobrej cenie. Polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

To jest jedna z tych gier z typu easy to learn, hard to master. Moja teściowa pojęła w mig zasady i zaczęła ogrywać zarówno mnie jak i małżonkę. Każda partia jest inna i ciężko znaleźć jedną taktykę zapewniającą zwycięstwo. Gra wciąga i to bardzo a zarazem jest idealna na szybką partyjkę albo rozgrzewkę przed grubszym tytułem. Kto jeszcze nie ma temu z serca polecam. Dla mnie to było odkrycie tegorocznego festiwalu Gramy :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Bardzo prosta i szybka gra. Doskonała jako starter na dłuższe spotkanie z planszówkami albo jako gra która wprowadza ludzi w planszówki,

Może się wydawać na początku aż za banalna ale jest możliwość kombinowania. Szczególnie polubią ją panie z racji tematyki oraz jakości obrazków (moja żona dostała ją na walentynki i jest zachwycona :))


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Nasza ulubiona gra. Posiadamy wszystkie dodatki i wtedy gra staje się bardziej skomplikowana i dużo trudniejsza ale daje również nowe możliwości.
Jedna rozgrywka może trwać wiele godzin. Razem z dodatkami samo rozłożenie gry może trwać nawet do godziny czasu.
Jak dla mnie gra bardzo dobrze wprowadza do świata planszówek. Zasady są na tyle proste że nawet osoby które nie są zaznajomiione z planszówkami szybko je załapią.
Gra dla fanów RPGów


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Ja

Liczba recenzji: 36