Rafał

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Idealne protektory dla kolekcjonerów. Jeżeli zamierzacie trzymać swoją kolekcję w albumie, to te protektory doskonale sprawdzają się rozmiarowo. Grubość jest optymalna i nie wyłapują odcisków palców tak bardzo jak inne. Polecam!


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Dobrze napisany podręcznik. Znalazłem tu wiele informacji zarówno dla bohaterów graczy, jak i dla mistrza gry, co było dla mnie miłym zaskoczeniem. Posiadając ten podręcznik i dobrego mistrza z wyobraźnią naprawdę można zaczynać grę bez żadnych innych dodatków. Zawiodłem się jedynie od strony graficznej - ilustracje raczej średniej jakości, ale może to dlatego że sam jestem rysownikiem i mam nieco wyższe wymagania. Nie zmienia to faktu, że produkt polecam!


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Nie wiem co powiedzieć. Jestem absolutnie zaskoczony tym Descentem. Zmiażdżył on inne planszówki w moim towarzystwie, a nawet odłożył na drugi plan moje konsole...
Wykonanie mogę opisać jednym słowem - obłędne. Ilość komponentów może przytłoczyć - gdy raz wyciągniesz wszystko z pudełka możesz mieć problemy z ponownym poukładaniem wszystkiego. Figurki są genialne, bohaterowie zróżnicowani a armia mrocznego władcy imponuje i przeraża ilością. Wszystkie są bardzo szczegółowe, dlatego do malowania należy zabrać się jedynie z chirurgicznymi pędzelkami jedynkami (kurek od beczułki piwa krasnoluda to nie lada wyzwanie!). Żetony oraz plansze pięknie ilustrowane i grube, nie do złamania. Co do samej rozgrywki - nie można powiedzieć, że jest to łatwa gra, bo jest tu mnóstwo zasad, jednak wszystko bez zbędnych komplikacji. Pomysł na kampanię wyborny. Jako mroczny władca mam równe szanse przeciwko bohaterom i uwielbiam patrzeć na ich miny, gdy wpadają w kolejne moje pułapki. Imponujące rozmary niektórych "spotkań" pozwalają na zaplanowanie pojedynku i dobór odpowiedniej taktyki (np. konstrukcja odpowiednich pułapek czy zapisanie dogodnych czarów). Podział na wiele klas bohaterów i mrocznego władcy to strzał w dziesiątkę. Wszystkich niezdecydowanych zachęcam do zainwestowania pieniędzy. A teraz pozwólcie, że ponownie zacznę knuć jak by tu zniszczyć bohaterów...


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Po kilkunastu rozegranych partiach (w większości przegranych) mogę stwierdzić, że gra się z wielką przyjemnością. Gra jest nieprzewidywalna a poziom trudności zależy głównie od wylosowanej wioski i lochu. Zasady są proste i utrwalają się już przy drugiej partii. Najbardziej w "Kamieniu Gromu" cenię sobie jednak klimat, w który mimowolnie zanurzam się wraz z towarzyszami gry, zupełnie jak za szczenięcych lat. Szczerze polecam karciankowym świerzakom takim jak ja.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Fuzzybg

Liczba recenzji: 0