Rafał

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Jestem zaskoczony jakością tego albumu. Wspaniale ilustrowany, gruby front to tylko wstęp do tego, co czeka nas w środku. A tam bardzo grube i wytrzymałe stronice, w których możemy przechowywać swoje rzadkie kolekcje. Jestem zachwycony!


Jak dla mnie ideał :)

Przepięknie wydane 15 kart z Zendikaru. Wspaniałe ilustracje i ten niezapomniany moment, kiedy udaje Ci się wyciągnąć planeswalkera...


Dobry, solidny produkt

Moje pierwsze znaczniki, które kupiłem do MTG. Jak dla karcianki trochę za duże, bo jak Managorger Hydra zaczyna się wzmacniać tak do 8/8 to już biedna cała zasypana tymi counterami ;) Niemniej jakościowo bardzo dobre, choć pudełeczko otrzymałem pęknięte.


Jak dla mnie ideał :)

Jak dla mnie najlepszy produkt jeżeli chodzi o start i wprowadzenie do świata MTG. Są landy, jest dużo boosterów, znacznik, bardzo dobrej jakości pudełko na commony a także dwa pudełeczka na talie. Całość dopełnia mały przewodnik po kartach, gdzie możemy przeczytać trochę o historii planeswalkerów a także zobaczyć, których kart jeszcze nam brakuje.


Jak dla mnie ideał :)

Idealne protektory dla kolekcjonerów. Jeżeli zamierzacie trzymać swoją kolekcję w albumie, to te protektory doskonale sprawdzają się rozmiarowo. Grubość jest optymalna i nie wyłapują odcisków palców tak bardzo jak inne. Polecam!


Fuzzybg

Liczba recenzji: 0