SMOKINGINO

Kapral

INOWROCŁAW

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Torfowisko jest niesamodzielnym dodatkiem do Agricoli , tak jak pisałem przy pierwowzorze sama cześć główna daje w kość trzeba dożo główkować i być dwa kroki przed innymi wieśniakami. Produkt ten dodaje nowe możliwości i wprowadza do gry nowy element twojej troski - mianowicie OPAŁ, jeśli ci mało by trosk na głowie w podstawowej wersji to produkt ten jest dla ciebie obowiązkowy. Z obłędem w oczach szukam pożywienia dla moich członków rodzinki i musisz martwić się jeszcze o opalenie ich izb mieszkalnych, jeśli wszytko idzie dobrze rodzina jest szczęśliwa ii punkty zwycięstwa nabijają się same j jednak opieszałość w zapewnieniu im wygód i jedzenia skutkuje katastrofalnymi działaniami -choroby/szpital, głód/ karty żebracze no i o zwycięstwie możemy pomarzyć. W Gre grałem kilkanaście razy z rodzina i znajomymi, wszyscy pokochaliśmy tą grę - dla mnie ideał, polecam ... nie zawiedziecie się ...


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

To moje drugie podejście do Agricoli , posiadam już pierwowzór i tutaj tez się nie zawiodłem. Gra jest dla dwóch osób zasady są mniej skomplikowane jak w części głównej . Co do wydania nie mam nic do zarzucenia .Plansze i dodatki wydane w ładny sposób z grubej tektury i co najbardziej mi się podoba drewniane zwierzątka , które będziemy hodować, konie- są miodzio.Gra o przystępnych regułach zapewnia emocje i rozgrywkę na wysokim poziomie, i jest wspaniałym "przedszkolem" przed grą w dużą AGRICOLE. polecam.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Ta gra to mój początek z grami planszowymi nowej ery, po zakupie rozegrałem z rodziną i znajomymi 5 partii na ta chwilę , i co tu mówić jestem zauroczony. Wykonanie samej gry bardzo dobre, rzetelne wykonanie kart, plansz no i figurki z drewna reprezentujące zwierzęta i dostępne w grze zasoby - miodzio. Jedynym mankamentem to instrukcja , choć wydana kolorowo i na ładnym papierze merytorycznie według mnie beznadzieja . Gdyby nie posiłkowanie się internetem nie udało by się rozegrać pasjonującej rozgrywki. Pisze to na gorąco ale naprawdę gra świetna , wiele możliwości i trzeba się sporo nagłówkować by uzyskać jako taki wynik końcowy. Im więcej graczy / grałem w 2-4/ osoby tym trudniej. Podsumowując gra świetna warta swych pieniędzy. Zapowiada się wiele pasjonujący godzin spędzonych na ulepszaniu swego gospodarstwa. Polecam z całego serca.


Wojtolino

Liczba recenzji: 38

Koniczyna17

Liczba recenzji: 36