Stress

Warszawa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Nie znam planów "kickstarterowych", więc odnoszę się tylko do produktu finalnego.

Pomysł z "czwórpakiem" zaiste wydaje się ciut niewygodny, ale po głębszym namyśle można uznać, że nie ma potrzeby dźwigania całego zestawu, skoro gra będzie odbywała się z udziałem jednorodnej wiekowo grupy (np. przy piwno-grillowym stoliku). Wtedy zabieram tylko dwa mniejsze pudełka, zamiast wielkiego pudła.

Dobór tematów - wydaje mi się odpowiednio wyważony. Dylematy egzystencjalne w obszarze sensu bytu i istoty absolutu, to nie byłby najlepszy pomysł na grę towarzyską - chyba, że zależałoby mi na stopniowej izolacji od grona znajomych.

Trzecia opcja? Nie wydaje mi się aby w zabawie niezbędny był wytrych relatywizmu. Wystarczy nijaka codzienność - pozwólmy zabawie cieszyć i zaskakiwać, zamiast "rozmydlać temat".

Cena - zawsze jest za wysoka, ale tę zapłaciłem bez żalu (nadmiernego) - mam tylko dylemat, czy powiedzieć o tym żonie? :-)


To "świetny" zestaw - sądząc po tytułach gier wchodzących w jego skład. Jak mawiali starożytni: de gustibus non est disputandum. Pragnę jednak zaznaczyć, że chyba zbyt pochopnie określono wiek graczy na: od 12 lat.


Dagna

Liczba recenzji: 79