Trix

Poliglota

Sława

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Wspaniale wydany dodatek do tego przygoda napisana z głową. W samym pudełku znajduje się wszystko co umożliwia rozegranie tej i innych przygód z tego systemu. Przygoda natomiast, którą to miałem możliwość ostatnio rozegrać wraz z świetnie dogadującymi się współgraczami oraz przy prowadzeniu rozgrywki przez doświadczonego, bardzo dobrego mistrza gry, wyszła epicko. Osoby odpowiedzialne za powstanie scenariusza przygody użyły najlepiej sprawdzających się elementów z historii gier RPG i po ich odpowiednim ułożeniu otrzymujemy przygodę, która samym ciągiem dalszym zachęca do kontynuowania rozgrywki i oczekiwania na kolejne sesje. Szczerze polecam dla graczy w dowolnym wieku.


Trzymająca w napięciu przygoda. Czytając ją ma się wrażenie, iż kucyki graczy są ciągle obserwowani. Mimo przewidzianego niskiego poziomu graczy przygoda ta będzie stanowić wyzwanie.


Dobry, solidny produkt

Bardzo ładnie i solidnie wykonany dodatek, który powinien pomóc pogłębić wiedzę na temat świata gry.


Jak dla mnie ideał :)

Konieczny zakup dla każdego chcącego wejść w posiadanie bardzo dobrej jakości tokenów, które mogą zostać użyte nie tylko z grą Tails of Equestria


Dobry, solidny produkt

Seria kilku mrocznych przygód, polecam.