Warenhari

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Dobrze sprawdza się zarówno na 2 jak i 4 graczy, choć rozgrywka jest inna, to równie satysfakcjonująca.

Czas gry 60-90 minut jest realny, o ile któryś z graczy nie ma paraliżu decyzyjnego. Limit 5 rund (plus rozstawienie, będące mini rundą zero) jest dobrze dobrany. Nie ma efektu wiecznego przepychania się. Wszyscy dokładnie wiedzą kiedy Cesarz wskaże zwycięzcę.

Różnice między klanami pozornie niewielkie, ale dają wyczuwalną zmianę taktyki.

Różne źródła Honoru (Punktów zwycięstwa) - tajny cel, kontrola konkretnych terytoriów, kontrola całych obszarów - pozwalają na różne drogi do zwycięstwa i zmiana taktyki w w połowie gry bywa całkiem skutecznym posunięciem.


Jak dla mnie ideał :)

Zamawiam je nie pierwszy raz.
Do tej pory sprawdziły się świetnie jako prezent, a teraz sam uszczęśliwiłem się kompletem.
Jedynie 'pomarańcz' którego bylem ciekaw (na zdjęciach jasny) został odebrany przez Rebel jako dość ciemny kolor, bo dostałem bardzo ładnie wyglądające pomarańczowo...fioletowe kości ;)
Ale nic nie szkodzi, bo są naprawdę bardzo ładne.
Polecam, szczególnie "pomarańczowo-fioletowe" :)


Podręcznik wart swojej ceny. Raz, że sam system jest dobrze opracowany i zawiera całkiem sporo przydatnych informacji. Potrafi on zainteresować nawet kogoś kto Gry o Tron nie zna. I nie zaczyna się spisem dodatków które wydawca 'poleca'.
Dwa, że wydanie jest naprawdę imponujące.
To nie jest broszurka jaką się kupuje raz na tydzień, więc cena nie jest w cale tak zaporowa.
Gruby i ciężki podręcznik prezentuje się bardo okazale.
Ładna obwoluta (moim zdaniem lepsza niż okładka w wersji standard) jak i twarda okładka robią naprawdę dobre wrażenie. Srebrzyste boki i zakładka - drobiazgi, ale ładnie się komponując, czyniąc z podręcznika prawdziwą Księgę.
Nie należy liczyć na szczególną przenośność podręcznika. Jest ciężki, sporo cieższy niż inne, nawet podobnej objętości, no ale w końcu nie jest to wydanie 'pod namiot'.


Pawel

Liczba recenzji: 20