younike

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Tangram pozwala na rozwijanie wyobraźni przestrzennej, uczy logicznego myślenia i cierpliwości. Jego wielką zaletą jest to, że dziecko może się bawić samo, więc gra jest idealna dla jedynaka :-).


Łamigłówka jest solidnie wykonana, zapewnia dużo radości (zwłaszcza w większym gronie, gdy każdemu wydaje się, że to jest bardzo proste). Inne zastosowanie łamigłówki - zabawka dla małego dziecka: jest bezpieczna, nie ma ostrych końcówek, ma duże elementy i jest zrobiona z materiału, który łatwo utrzymać w czystości.


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest ciekawa i moim zdaniem może w nią grać więcej niż 5 osób (spokojnie można robić drużyny). Jeśli kupowana dla mniejszych dzieci (zasady są w miarę proste), to tylko wtedy, gdy rodzice będą grać z nimi i czuwać nad życiem klocków :-).


Jak dla mnie ideał :)

W tej grze klocki są drewniane, co uważam za duży plus - zwłaszcza jeśli gra ma być prezentem dla dzieci, które są w różnymi wieku. Kartonowe elementy (np. w Tangramie Granny) sprawdzą się tylko przy starszych dzieciach.


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest bardzo solidnie wykonana (wytrzyma działania małych użytkowników) i ciekawa. Każda rozgrywka jest inna, można obmyślać strategie, a dzieci uczyć liczenia :-).