Zwirek909

Łowca

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Ciekawy podręcznik z prostym systemem, dzięki czemu można dość szybko przegotować zarówno graczy jak i samą sesję.
Na początku to co na zewnątrz. Okładka mogłaby być twarda, bo dość szybko jej rogi zaginają się oraz łatwo o uszkodzenie jej gdy nie jest obłożona.
W środku troszkę za dużo reklam, ale generalnie nie są one aż tak nachalne, a jedynie ukryte w tekście (chociażby reklama sklepu wydawnictwa, po podpunkcie o kościach we wprowadzeniu). Te wady jednak przyćmiewa ilość dodatkowego materiału, dostępnego za darmo na stronie producenta. Zarówno karty postaci, jak i artykuły o fabule, mapy, pojedyncze przygody jak i całe scenariusze. Trzeba jednak pamiętać że podręcznik sam w sobie nie zawiera żadnego settingu. Jest to zaleta i wada jednocześnie. Jest on uniwersalny więc można w tym systemie spokojnie poprowadzić zarówno sesję fantasy jak i science fiction. Z drugiej strony jeśli nie jesteśmy za pan brat z tworzeniem własnych całego settingu, polecam zakupić jakiś z dodatków z settingiem np. Evernight lub Nemezis.


Dobry, solidny produkt

Fajne, solidnie wykonane kości. Mają niezły kontrast liczb przy czarnym kolorze kości


Dobry, solidny produkt

Z daleka kości wizualnie są dla mnie przepiękne. Jednakże jeśli przyjrzymy się bliżej widać nieprecyzyjne wykonanie, zwłaszcza przy małych liczbach takich jak 3,9 na kościach z większą ilością ścianek (np. d20, d 12).


Jak dla mnie ideał :)

Super koszulki, pasują idealnie do Vudu oraz kolekcjonerskiej wersji Gwinta z dodatku do Wiedźmina 3


Dobry, solidny produkt

Idealne koszulki do Dixita. Niestety przy intensywnym użytkowaniu pojedyncze potrafią się zgnieść lub bardzo rzadko naderwać. Jednakże ilość która, w kontekście dla podstawowego zestawu Dixit, zostawia margines zapasowych koszulek, przez co spokojnie w razie rozerwania zmienić.


Red5

Liczba recenzji: 19