Dice Tower Medieval

Wieża do kości
12 opinii
  Wieża na kości naszego rodzimego producenta kostek. Solidna konstrukcja na pewno przyda się wszystkim tym, którym kostki podczas ich ulubionych sesji w gry planszowe bądź RPG gubią się po całym pokoju. Teraz jeszcze bardziej losowe rzut - bez szukania zbyt mocno rzuconych kostek!Pasuje idalnie do każdej gry!
  Wydawca:
  Q-Workshop
  86,95

  Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Wieża na kości naszego rodzimego producenta kostek. Solidna konstrukcja na pewno przyda się wszystkim tym, którym kostki podczas ich ulubionych sesji w gry planszowe bądź RPG gubią się po całym pokoju. Teraz jeszcze bardziej losowe rzut - bez szukania zbyt mocno rzuconych kostek!
  Pasuje idalnie do każdej gry!

  Podstawowe informacje

  Waga:
  330 g
  Kod producenta:
  TMED101

  Recenzje

  4.25
  na podstawie 12 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dice Tower Medieval  Najbardziej przydatne recenzje

  CMDR_Blue_R

  Liczba recenzji: 148

  Recenzja klienta, który nabył ten produkt
  Recenzja klienta, który nabył ten produkt

  Dobry, solidny produkt

  Początkowo obawiałem się, że będzie to tekturowa wieża, za duże pieniądze. Jednak jest wykonana z drewnopodobnej sklejki i jest bardzo solidna. Trochę trudno się tylko ją z szablonu wyjmuje (wskazany nożyk), ale za to prawie cała bez kleju się trzyma idealnie. Tylko w 2 miejscach musiałem dać po kropelce kleju, aby nie odpadały elementy. I można się nią potem pobawić. Porzucać kosteczkami, czy choćby postawić na półce jako ozdoba. Na pewno warta swojej ceny.


  Pizystrat

  Liczba recenzji: 74

  Recenzja klienta, który nabył ten produkt
  Recenzja klienta, który nabył ten produkt

  Dobry, solidny produkt

  Wieża wykonana jest z jakiegoś typu sklejki. Dzięki temu jest raczej wytrzymała i powinna być odporna na przypadkowe przewrócenia, czy upuszczenia, ale też bez przesady. Jakby się na nią nadepnęło, pewnie by pękła.

  Wykonanie pozostawia odrobinę do życzenia. Niektóre elementy trzeba było przycinać, aby pasowały. Dobrze by tez było, aby duże elementy nie były tak mocno połączone z wypraską - podczas wycinania łatwo zerwać zewnętrzną zdobioną powłokę.

  Natomiast sam koncept i ogólny efekt są dobre. Wieża pasować będzie na stole z bitewniakiem fantasy lub historycznym, może nawet robić za element makiety, zwłaszcza jeśli się ją trochę podmaluje.


  Wolekmkb123

  Liczba recenzji: 26

  Recenzja klienta, który nabył ten produkt
  Recenzja klienta, który nabył ten produkt

  Jak dla mnie ideał :)

  Długo myślałem i kupiłem ten gadżet...bardzo fajnie wygląda po złożeniu...na początku drobna konsternacja jak to wszystko ze sobą dopasować ale rysunki pomogły...należy uważać przy wyciąganiu z wypraski, bo może się coś niechcący połamać a wychodzi dość ciężko...trzeba mieć jakiś pilnik żeby pozbyć się zadziorów z wypraski, bo elementy wieży ciasno do siebie pasują i to zaleta bo w niektórych miejscach nawet nie potrzeba kleju...generalnie super wygląda i spełnia swoją funkcję...dodatkowo ten zapach palonego drewna..hmmm miłe :D.Polecam a Rebel na 6!!!  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie