E-Raptor: Insert do gry Posiadłość Szaleństwa (druga edycja)

Akcesorium przeznaczone do jak najlepszego wykorzystania przestrzeni gry planszowej oraz poprawy samej rozgrywki
5 opinii
  Insert do gry E-Raptor: Insert do gry Posiadłość Szaleństwa (druga edycja) jest akcesorium przeznaczonym do jak najlepszego wykorzystania przestrzeni gry planszowej oraz poprawy samej rozgrywki. Co zyskasz dzięki Insertowi do gry: Na 2 poziomach zmieścisz wszystkie elementy (figurki, żetony, karty, znaczniki, planszę, instrukcje, podstawki itp.) podstawowej gry Posiadłość Szaleństwa. Wszystkie elementy można wyjąć. Karty przedmiotów powszechnych, przedmiotów unikatowych, zaklęć, stanów, obrażeń czy przerażenia możesz poukładać w takiej kolejności jak Tobie pasuje na stałe. Nie będziesz musiał szukać danych elementów podczas rozgrywki. Insert posiada wyjmowane pudełko z 6 przegrodami na żetony: Przeszukiwań/oddziaływania, ż. Eksploracji/obserwacji, ż. Osób, ż. Identyfikacyjnych, ż. wskazówek , które możesz z łatwością wyjąć ze środka i umieścić w wygodnym dla Ciebie miejscu koło planszy. Dzięki pudełku wszystkie żetony są posortowane co pozwala na szybsze rozpoczęcie i rozegranie gry. Dodatkowo obok przegród z kartami znajdują się jeszcze dwie przegrody na pozostałe żetony. Przegrody na karty pomieszczą karty wraz z koszulkami. Insert zawiera 6 przegród na figurki oraz dodatkowe miejsca na podstawki do figurek potworów. Jest miejsce na zestaw konwertujący pierwszą edycję gry oraz na wszystkie kafelki mapy. Wyjmij elementy insertu z praski i złóż! Nie potrzebujesz kleju do jego złożenia. Zaprojektowany tak by zmieściła się plansza i instrukcje na górze insertu. Insert do gry Posiadłość Szaleństwa 2 edycja wykonany jest z wysokiej jakości HDF.
  Wydawca:
  e-Raptor
  109,95

  Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w poniedziałek


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Insert do gry E-Raptor: Insert do gry Posiadłość Szaleństwa (druga edycja) jest akcesorium przeznaczonym do jak najlepszego wykorzystania przestrzeni gry planszowej oraz poprawy samej rozgrywki.

  Co zyskasz dzięki Insertowi do gry:

  • Na 2 poziomach zmieścisz wszystkie elementy (figurki, żetony, karty, znaczniki, planszę, instrukcje, podstawki itp.) podstawowej gry Posiadłość Szaleństwa.
  • Wszystkie elementy można wyjąć.
  • Karty przedmiotów powszechnych, przedmiotów unikatowych, zaklęć, stanów, obrażeń czy przerażenia możesz poukładać w takiej kolejności jak Tobie pasuje na stałe.
  • Nie będziesz musiał szukać danych elementów podczas rozgrywki.
  • Insert posiada wyjmowane pudełko z 6 przegrodami na żetony: Przeszukiwań/oddziaływania, ż. Eksploracji/obserwacji, ż. Osób, ż. Identyfikacyjnych, ż. wskazówek , które możesz z łatwością wyjąć ze środka i umieścić w wygodnym dla Ciebie miejscu koło planszy.
  • Dzięki pudełku wszystkie żetony są posortowane co pozwala na szybsze rozpoczęcie i rozegranie gry.
  • Dodatkowo obok przegród z kartami znajdują się jeszcze dwie przegrody na pozostałe żetony.
  • Przegrody na karty pomieszczą karty wraz z koszulkami.
  • Insert zawiera 6 przegród na figurki oraz dodatkowe miejsca na podstawki do figurek potworów.
  • Jest miejsce na zestaw konwertujący pierwszą edycję gry oraz na wszystkie kafelki mapy.
  • Wyjmij elementy insertu z praski i złóż!
  • Nie potrzebujesz kleju do jego złożenia.
  • Zaprojektowany tak by zmieściła się plansza i instrukcje na górze insertu.

  Insert do gry Posiadłość Szaleństwa 2 edycja wykonany jest z wysokiej jakości HDF.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • elementy do samodzielnego złożenia

  Recenzje

  3.60
  na podstawie 5 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń E-Raptor: Insert do gry Posiadłość Szaleństwa (druga edycja)  Wszystkie recenzje  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie