Flesh and Blood: Mata do gry Ninja/Brute

Mata do gier karcianych
2 opinie
  • wydanie polskie
Wysokiej jakości gumowa mata do gier karcianych z antypoślizgową powierzchnią dla ochrony Twoich kart i akcesoriów podczas rozgrywki. Cechy maty: Trwała, odporna na UV, zarysowania oraz pranie. Wycinane laserowo brzegi minimalizują ryzyko strzępienia się krawędzi oraz rozwarstwiania materiału. Miękki, przyjemny w dotyku materiał, dzięki czemu znajduje zastosowanie nie tylko w grach karcianych, ale również jako podkładka pod myszkę Twojego komputera. Antypoślizgowe podłoże zapobiega przesuwaniu maty. Gwarancja jakości i bezpieczeństwa Wyprodukowano w Polsce. Produkt wykonany w zgodzie z certyfikatami RoHS, CE oraz EN 71 z użyciem oryginalnych tuszy HP dla mat lateksowych oraz szwajcarskich rozwiązań Sensient dla mat gumowych. Maty nie posiadają szkodliwych ftalanów. Maty gumowe posiadają podkład z wysokiej jakości kauczuku naturalnego (NR). Procesy produkcyjne przebiegają w oparciu o wdrażane procedury Lean Manufacturing zgodnie z filozofią Kaizen.
Wydawca:
playmaty.pl
69,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Wysokiej jakości gumowa mata do gier karcianych z antypoślizgową powierzchnią dla ochrony Twoich kart i akcesoriów podczas rozgrywki.

Cechy maty:

  • Trwała, odporna na UV, zarysowania oraz pranie.
  • Wycinane laserowo brzegi minimalizują ryzyko strzępienia się krawędzi oraz rozwarstwiania materiału.
  • Miękki, przyjemny w dotyku materiał, dzięki czemu znajduje zastosowanie nie tylko w grach karcianych, ale również jako podkładka pod myszkę Twojego komputera.
  • Antypoślizgowe podłoże zapobiega przesuwaniu maty.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Wyprodukowano w Polsce. Produkt wykonany w zgodzie z certyfikatami RoHS, CE oraz EN 71 z użyciem oryginalnych tuszy HP dla mat lateksowych oraz szwajcarskich rozwiązań Sensient dla mat gumowych. Maty nie posiadają szkodliwych ftalanów. Maty gumowe posiadają podkład z wysokiej jakości kauczuku naturalnego (NR). Procesy produkcyjne przebiegają w oparciu o wdrażane procedury Lean Manufacturing zgodnie z filozofią Kaizen.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • mata o rozmiarach 61 cm x 35,5 cm
Waga:
500 g
Kod producenta:
K052

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Flesh and Blood: Mata do gry Ninja/Brute

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie