Harry Potter: Chibi Plush - Ron (20 cm)

Słodki pluszak w mangowym stylu
1 opinia
  • wydanie angielskie
Pluszowa maskotka Rona o wysokości 20 cm to świetny prezent dla fanów Harego Pottera ale nie tylko. Wysoka jakość i urocze wykonanie to cechy, które chwycą za serce każdego miłośnika pluszaków. Chibi (ちび lub チビ) to japońskie słowo slangowe opisujące coś krótkiego (obiekt nieożywiony, człowieka lub inne zwierzę). Termin ten jest powszechnie używany do opisania specyficznego stylu karykatury, w którym postacie są rysowane w przesadny sposób: małe i pulchne, z przysadzistymi kończynami i przerośniętymi głowami.
Wydawca:
YuMe Toys
59,95

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Pluszowa maskotka Rona o wysokości 20 cm to świetny prezent dla fanów Harego Pottera ale nie tylko. Wysoka jakość i urocze wykonanie to cechy, które chwycą za serce każdego miłośnika pluszaków.

Chibi (ちび lub チビ) to japońskie słowo slangowe opisujące coś krótkiego (obiekt nieożywiony, człowieka lub inne zwierzę). Termin ten jest powszechnie używany do opisania specyficznego stylu karykatury, w którym postacie są rysowane w przesadny sposób: małe i pulchne, z przysadzistymi kończynami i przerośniętymi głowami.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • pluszowa maskotka

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Harry Potter: Chibi Plush - Ron (20 cm)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie