Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Czarno-złote

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
20 opinii
  • od 14 lat
"Nawet na zabawach można nauczyć się życia - myślała. - Nie tylko uniwersytet uczy nas żyć."  Kiedy siadamy do stołu i bierzemy do rąk kartę postaci, stajemy się kimś zupełnie innym. Oglądamy cudowne światy poprzez oczy niziołków, kosmicznych elfów czy czterowymiarowych avatarów. Stajemy na scenie, którą jest gra, naszą widownią staja się inni gracze i MG. Jak wielu rzeczy może nauczyć nas kolejna legenda, w której będziemy brać aktywny udział?  Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie.  Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Czarno-złote kości rzucą wyzwanie niejednemu przeciwnikowi - czy to na dzikim zachodzie, czy też w otchłani kosmosu. 
Wydawca:
Rebel - kości RPG
14,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

"Nawet na zabawach można nauczyć się życia - myślała. - Nie tylko uniwersytet uczy nas żyć.

Kiedy siadamy do stołu i bierzemy do rąk kartę postaci, stajemy się kimś zupełnie innym. Oglądamy cudowne światy poprzez oczy niziołków, kosmicznych elfów czy czterowymiarowych avatarów. Stajemy na scenie, którą jest gra, naszą widownią staja się inni gracze i MG. Jak wielu rzeczy może nauczyć nas kolejna legenda, w której będziemy brać aktywny udział? 

Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie. 

Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Czarno-złote kości rzucą wyzwanie niejednemu przeciwnikowi - czy to na dzikim zachodzie, czy też w otchłani kosmosu. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20
Waga:
40 g
Kod producenta:
2TON/RPG/BLKGOL

Recenzje

4.80
na podstawie 20 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Czarno-złoteNajbardziej przydatne recenzje

Narowaty

Liczba recenzji: 740

Fajny zestaw klasycznych kości - bez zarzutu ;-)


Axygalaxy

Liczba recenzji: 50

Bardzo dobre kości :)


Artmaton

Liczba recenzji: 1531

Jak dla mnie ideał :)

Dobry zestaw kości na sam początek, jakość ok a jak zgubisz pod namiotem to płakać nie będziesz.
Zapakowane w poręczną tubkę, ładnie mieszczą się do kieszeni.
Atrakcyjna cena poniżej 3zł za kostkę.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Mutant: Rok Zerowy

Mutant: Rok Zerowy