Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Czerwono-czarne

Zestaw siedmiu kości do gier fabularnych
17 opinii
  • od 14 lat
"Nie ma krwi, nie ma żalu."  Przeciętny człowiek ma w sobie od czterech do sześciu litrów krwi, czyli około 10% masy ciała. Wystarczy jednak, że stracisz ponad czterdzieści procent z tej ilości, by trafić na łono Abrahama. Czy jako wampir będziesz pamiętać, by ogarnąć swą bestię, zanim twa ofiara wyzionie ducha? Jak poradzisz sobie z raną towarzysza jako żołnierz w Wietnamskiej dżungli? Jak odratujesz swych pomocników z rąk śmierci, gdy czas tyka, a oni wykrwawiają się na Twoich oczach? Zaryzykuj, rzuć kośćmi i pozwól, by Mistrz Gry opowiedział historię dalej. Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie. Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Toczące się czerwono-czarne kości rozstrzygną o wielu sprawach - ich wynik przyniesie życie i śmierć zarówno w mrocznym świecie Wampira Maskarady, jak i Obcego.   
Wydawca:
Rebel - kości RPG
14,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

"Nie ma krwi, nie ma żalu.

Przeciętny człowiek ma w sobie od czterech do sześciu litrów krwi, czyli około 10% masy ciała. Wystarczy jednak, że stracisz ponad czterdzieści procent z tej ilości, by trafić na łono Abrahama. Czy jako wampir będziesz pamiętać, by ogarnąć swą bestię, zanim twa ofiara wyzionie ducha? Jak poradzisz sobie z raną towarzysza jako żołnierz w Wietnamskiej dżungli? Jak odratujesz swych pomocników z rąk śmierci, gdy czas tyka, a oni wykrwawiają się na Twoich oczach? Zaryzykuj, rzuć kośćmi i pozwól, by Mistrz Gry opowiedział historię dalej.

Komplet siedmiu dwukolorowych kości marki Rebel o unikalnym charakterze. Są to jedne z najtrudniejszych w produkcji kości, ponieważ wymagają bardzo uważnego zmieszania dwóch tworzyw o różnym stopniu zabarwienia. Przy produkcji tych kości wszystko może się zdarzyć. Niewłaściwe proporcje, zarówno barwnika, jak i dwóch tworzyw, mogą nieodpowiednio zabarwić daną partię produkcyjną. Tak samo groźne może być zbyt szybkie, lub zbyt wolne, ich mieszanie.

Nie zdarza się, żeby kości dwukolorowe wystąpiły w identycznych wzorach. Każda sztuka, każdy komplet, to unikat. Toczące się czerwono-czarne kości rozstrzygną o wielu sprawach - ich wynik przyniesie życie i śmierć zarówno w mrocznym świecie Wampira Maskarady, jak i Obcego.   

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 kostek: k4, k6, k8, k10, k10 (setka), k12, k20
Waga:
40 g
Kod producenta:
2TON/RPG/REDBLK

Recenzje

4.82
na podstawie 17 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości REBEL RPG - Dwukolorowe - Czerwono-czarneNajbardziej przydatne recenzje

Narowaty

Liczba recenzji: 740

Fajny zestaw klasycznych kości - bez zarzutu ;-)


Domioku

Liczba recenzji: 8

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Bardzo ładne, porządnie wykonane kości.
Jest jedno ale, załączona tuba, służąca za pojemnik mogłaby być odrobinę dłuższa, wtedy mieściłaby się w niej dodatkowa K20, bo brakuje dosłownie paru mm... :)


Artmaton

Liczba recenzji: 1531

Jak dla mnie ideał :)

Dobry zestaw kości na sam początek, jakość ok a jak zgubisz pod namiotem to płakać nie będziesz.
Zapakowane w poręczną tubkę, ładnie mieszczą się do kieszeni.
Atrakcyjna cena poniżej 3zł za kostkę.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Wampir: Maskarada

Wampir: Maskarada

Obcy: Gra fabularna

Obcy: Gra fabularna