Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Jungle Soil

Farba akrylowa
Podziel się swoją opinią
Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Żołnierz Deutsche Afrika Korps będzie wyglądać bardziej realistyczne na spękanej od ciepła glebie.  Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Jungle Soil od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo.  Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie błotnistej gleby i nie tylko! Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 
Wydawca:
Scale75
30,95

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dobra miniaturka to nie tylko postać, ale też podstawka. Żołnierz Deutsche Afrika Korps będzie wyglądać bardziej realistyczne na spękanej od ciepła glebie.  Dzięki wysokiej jakości paście akrylowej do tworzenia tekstur Soilworks: Jungle Soil od Scale 75 będziesz mógł osiągnąć naprawdę dużo. 

Zarówno tekstura, jak i kolor tego produktu pozwolą na realistyczne odtworzenie błotnistej gleby i nie tylko!

Znakomicie nada się do tworzenia efektów przestrzennych jak na przykład ślady kół czy gąsienic pojazdów a wraz z innymi produktami od Scale 75 wzbogaci makiety i dioramy o wyjątkowy poziom detalu. 

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 100 ml farby
Waga:
150 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scale 75: Soilworks - Acrylic Paste - Jungle Soil

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie