Warhammer 40.000: Imperial Bastion

Podziel się swoją opinią
  Bastiony mogą przyjmować bardzo różnorodne formy, począwszy od wzmocnionych bunkrów z ferrokrytu, aż po grobowce z żywego metalu w kształcie piramid. Zwykle są one na tyle odporne, by przetrzymać bombardowanie z orbity, i często stanowią fundament sieci obronnej planety. Niniejsze pudełko zawiera jeden plastikowy imperialny bastion. Ten składający się z 85 elementów zestaw obejmuje lascannon wzoru Icarus oraz dodatkowe komponenty pozwalające dostosować ten modułowy budynek do własnych upodobań.
  109,95

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Bastiony mogą przyjmować bardzo różnorodne formy, począwszy od wzmocnionych bunkrów z ferrokrytu, aż po grobowce z żywego metalu w kształcie piramid. Zwykle są one na tyle odporne, by przetrzymać bombardowanie z orbity, i często stanowią fundament sieci obronnej planety.


  Niniejsze pudełko zawiera jeden plastikowy imperialny bastion. Ten składający się z 85 elementów zestaw obejmuje lascannon wzoru Icarus oraz dodatkowe komponenty pozwalające dostosować ten modułowy budynek do własnych upodobań.

  Podstawowe informacje

  Waga:
  300 g
  Kod producenta:
  99120199018

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer 40.000: Imperial Bastion

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie