Warhammer 40.000: Imperial Bastion

Podziel się swoją opinią
Bastiony mogą przyjmować bardzo różnorodne formy, począwszy od wzmocnionych bunkrów z ferrokrytu, aż po grobowce z żywego metalu w kształcie piramid. Zwykle są one na tyle odporne, by przetrzymać bombardowanie z orbity, i często stanowią fundament sieci obronnej planety.Niniejsze pudełko zawiera jeden plastikowy imperialny bastion. Ten składający się z 85 elementów zestaw obejmuje lascannon wzoru Icarus oraz dodatkowe komponenty pozwalające dostosować ten modułowy budynek do własnych upodobań.
10995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Bastiony mogą przyjmować bardzo różnorodne formy, począwszy od wzmocnionych bunkrów z ferrokrytu, aż po grobowce z żywego metalu w kształcie piramid. Zwykle są one na tyle odporne, by przetrzymać bombardowanie z orbity, i często stanowią fundament sieci obronnej planety.


Niniejsze pudełko zawiera jeden plastikowy imperialny bastion. Ten składający się z 85 elementów zestaw obejmuje lascannon wzoru Icarus oraz dodatkowe komponenty pozwalające dostosować ten modułowy budynek do własnych upodobań.

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.3

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer 40.000: Imperial Bastion
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie