Woreczki strunowe (4 sztuki) 10 cm x 12 cm

4 woreczki
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (9)
Rewelacyjne, wspaniałe woreczki, bez których po prostu nie da się grać! Jak nic pozwalają utrzymać porządek w pudełku i ograniczyć rozkładanie gry do minimum, dzięki nim nie będziesz musiał na początku każdej gry bawić się w Kopciuszka, segregując żetony i pionki. No ale tak szczerze mówiąc są to najzwyczajniejsze na świecie woreczki zamykane na żyłkę, do których można wrzucić różne żetony, counterki i pionki. :) Osobiście bardzo polecamy je do gier planszowych z większą ilością elementów takich jak Osadnicy, Gra o Tron, Warcraft, Doom, Age of Mythology itd.Zamawiając ten produkt otrzymasz 4 woreczki o wymiarach  10 cm x 12 cm. Woreczki są przezroczyste.
100

store

Dostępne powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Rewelacyjne, wspaniałe woreczki, bez których po prostu nie da się grać! Jak nic pozwalają utrzymać porządek w pudełku i ograniczyć rozkładanie gry do minimum, dzięki nim nie będziesz musiał na początku każdej gry bawić się w Kopciuszka, segregując żetony i pionki. 

No ale tak szczerze mówiąc są to najzwyczajniejsze na świecie woreczki zamykane na żyłkę, do których można wrzucić różne żetony, counterki i pionki. :) Osobiście bardzo polecamy je do gier planszowych z większą ilością elementów takich jak Osadnicy, Gra o Tron, Warcraft, Doom, Age of Mythology itd.

Zamawiając ten produkt otrzymasz 4 woreczki o wymiarach  10 cm x 12 cm. Woreczki są przezroczyste.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 4 woreczki strunowe o wymiarach 100 na 120 mm.
Waga (kg):
0.01

3.78
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Woreczki strunowe (4 sztuki) 10 cm x 12 cm


Najbardziej przydatne recenzje

SzkolaGryfino

Liczba recenzji: 41

Dobry, solidny produkt

Dobre i niedrogie - pomagają w opanowaniu elementów.


Rico

Liczba recenzji: 106

Dobry, solidny produkt

Solidne woreczki do przechowywania małych (i nieco większych) elementów. Choć wydawcy coraz częściej dokładają kilka sztuk do pudełka, to jednak takiego 'sprzętu' nigdy za wiele. :)


Ulf

Liczba recenzji: 71

Jak dla mnie ideał :)

Hymm... Woreczki strunowe są jak woreczki strunowe :) Ułatwiają życie przy pakowaniu elementów z gier i ich rozkładaniu.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie