Woreczki strunowe (4 sztuki) 10 cm x 12 cm

4 woreczki
11 opinii
  Rewelacyjne, wspaniałe woreczki, bez których po prostu nie da się grać! Jak nic pozwalają utrzymać porządek w pudełku i ograniczyć rozkładanie gry do minimum, dzięki nim nie będziesz musiał na początku każdej gry bawić się w Kopciuszka, segregując żetony i pionki. No ale tak szczerze mówiąc są to najzwyczajniejsze na świecie woreczki zamykane na żyłkę, do których można wrzucić różne żetony, counterki i pionki. :) Osobiście bardzo polecamy je do gier planszowych z większą ilością elementów takich jak Osadnicy, Gra o Tron, Warcraft, Doom, Age of Mythology itd.Zamawiając ten produkt otrzymasz 4 woreczki o wymiarach  10 cm x 12 cm. Woreczki są przezroczyste.
  100

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Rewelacyjne, wspaniałe woreczki, bez których po prostu nie da się grać! Jak nic pozwalają utrzymać porządek w pudełku i ograniczyć rozkładanie gry do minimum, dzięki nim nie będziesz musiał na początku każdej gry bawić się w Kopciuszka, segregując żetony i pionki. 

  No ale tak szczerze mówiąc są to najzwyczajniejsze na świecie woreczki zamykane na żyłkę, do których można wrzucić różne żetony, counterki i pionki. :) Osobiście bardzo polecamy je do gier planszowych z większą ilością elementów takich jak Osadnicy, Gra o Tron, Warcraft, Doom, Age of Mythology itd.

  Zamawiając ten produkt otrzymasz 4 woreczki o wymiarach  10 cm x 12 cm. Woreczki są przezroczyste.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 4 woreczki strunowe o wymiarach 100 na 120 mm.
  Waga:
  10 g

  Recenzje

  3.82
  na podstawie 11 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Woreczki strunowe (4 sztuki) 10 cm x 12 cm  Najbardziej przydatne recenzje

  SzkolaGryfino

  Liczba recenzji: 41

  Dobry, solidny produkt

  Dobre i niedrogie - pomagają w opanowaniu elementów.


  Rico

  Liczba recenzji: 124

  Dobry, solidny produkt

  Solidne woreczki do przechowywania małych (i nieco większych) elementów. Choć wydawcy coraz częściej dokładają kilka sztuk do pudełka, to jednak takiego 'sprzętu' nigdy za wiele. :)


  Ulf

  Liczba recenzji: 71

  Jak dla mnie ideał :)

  Hymm... Woreczki strunowe są jak woreczki strunowe :) Ułatwiają życie przy pakowaniu elementów z gier i ich rozkładaniu.

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie