Karol

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Ot standartowa (ok z kilkoma zmianami) gra w blef, jak ktoś grał w wersje angielską to mniej wiecej to samo, tylko tematyka inna, ale tez może przyjemnie pograć i radośnie spędzić czas próbując oszukiwać. Zasady proste i podane na kartce. Gra na kilka minut ale niezle sie sprawdza w barze z piwem, nie to żebyym zachecał.


Dobry, solidny produkt

Bardzo przyjemna gra średnio długa, o średnio-łatwych zasadach. Niestety minusem jest to ze na razie dość często zdarza się złapać jednego czy dwóch graczy w spirale wymierania gatunków z której nie da się wyjść i to psuje imm trochę zabawę, ale pozatym świetny produkt.


W porządku, bez rewelacji

Woreczki jak woreczki, pisze dla PD-ków, da sie ogólnie ich używać i jest ich sporo. Kilka mi się od razu porwało ale wiekszość ze 100 sztuk, nie wiem po co mi tyle, działa dobrze. Nie sprawiają jakoś mimo to wrażenia super trwałych. Ot jak ktoś potrzebuje woreczki.


Dobry, solidny produkt

Przezabawny produk powoduje dużo śmiechu podczas grania w barze. łatwe zasady i krótki czas gry (a pomimo to da się niby cos wymysleć z kart które się ma) podwodują że gra jest idealna z grupą znajomych tak przy okazji jakko coś lekkiego i odstresującego.


Dobry, solidny produkt

Bardzo przyjemnie się gra. Nie jest jakoś super dużo kombinacji, ale pozwala ragowac na to co sie dzieje i miec jakąś swoją taktykę. Niezłe na pojedynek dwóch graczy.
Ogólnie polecam jesli ktoś nie ma czasu spedzac kilku dni kolekcjonując karty magicka.


Argiliusz

Liczba recenzji: 221