A Song of Ice & Fire: Dreadfort Spearmen (Włócznicy z Dreadfortu)

Rozszerzenie do polskiej wersji gry A Song of Ice & Fire
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Podstawowe oddziały Rodu Boltonów, włócznicy, są wyszkoleni zgodnie filozofią walki, polegającą na wywoływaniu strachu i paniki w szeregach wroga przy każdej nadarzającej się okazji. Choć nie są ciężko uzbrojeni ani opancerzeni, wciąż stanowią przerażającą jednostkę na polu bitwy. Ich hełmy i tarcze mają przyspawane kolce, które są zaprojektowane mniej z myślą o bojowym wykorzystaniu ich podczas brutalnej walki, a bardziej po to, by siać strach w szeregach wroga – niejeden straci ducha, gdy ujrzy przed sobą najeżone kolcami szeregi potwornych przeciwników. Włócznicy trenują precyzyjne trafianie we wrogów, aby zadawać straszliwe rany, ale niekoniecznie zabijać przeciwnika, Jeńcy wzięci w bitwie posłużą okrutnej zabawie władców Dreadfort.   A Song of Ice & Fire: Dreadfort Spearmen (Włócznicy z Dreadfortu) zawiera: 12 figurek kartę jednostki tackę UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.
Wydawca:
WARFACTORY
184,95

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Podstawowe oddziały Rodu Boltonów, włócznicy, są wyszkoleni zgodnie filozofią walki, polegającą na wywoływaniu strachu i paniki w szeregach wroga przy każdej nadarzającej się okazji. Choć nie są ciężko uzbrojeni ani opancerzeni, wciąż stanowią przerażającą jednostkę na polu bitwy. Ich hełmy i tarcze mają przyspawane kolce, które są zaprojektowane mniej z myślą o bojowym wykorzystaniu ich podczas brutalnej walki, a bardziej po to, by siać strach w szeregach wroga – niejeden straci ducha, gdy ujrzy przed sobą najeżone kolcami szeregi potwornych przeciwników. Włócznicy trenują precyzyjne trafianie we wrogów, aby zadawać straszliwe rany, ale niekoniecznie zabijać przeciwnika, Jeńcy wzięci w bitwie posłużą okrutnej zabawie władców Dreadfort.

 

A Song of Ice & Fire: Dreadfort Spearmen (Włócznicy z Dreadfortu) zawiera:

  • 12 figurek
  • kartę jednostki
  • tackę

UWAGA! Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Wszystkie komponenty gry: karty, statystyki oddziałów oraz księga zasad zostały przetłumaczone, wydrukowane i umieszczone w angielskim pudełku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 12 figurek
  • karta jednostki
  • tacka

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Song of Ice & Fire: Dreadfort Spearmen (Włócznicy z Dreadfortu)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie