A Song of Ice & Fire: Greyjoy Heroes (Bohaterowie Greyjoy)

Figurkowa gra bitewna oparta na bestsellerowych powieściach George'a R. R. Martina
7 opinii
  • wydanie polskie
Gdy Siedem Królestw znów pogrąża się w wojnie domowej, powiewające wysoko flagi z Krakenem to znak, że ród Greyjoy znów wyrusza grabić i plądrować. Żadne przybrzeżne osady i miasta nie są bezpieczne od jego gniewu. Lordowie i bohaterowie rodu Greyjoy prowadzą zuchwałe rajdy i potyczki, by wydrzeć, co tylko się da z obfitych ziem kontynentu. Dzięki lekkomyślnym strategiom Theona, subtelnemu okrucieństwu Eruona czy odważnym strategiom Balona ród Greyjoy chce sięgnąć po łupy, o których nie śnili nawet herosi z jego najstarszych sag. Wraz z nimi do gry wchodzą inni poplecznicy rodu: Erik Ironmaker, Qarl Panienka, Nute Balwierz, I Maester Wendamyr, potężni wojownicy i zaradni stronnicy - wszyscy gotowi zapłacić cenę żelaza dla swoich lordów.
Autor:
Eric M. Lang, Michael Shinall
Wydawca:
WARFACTORY
174,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Gdy Siedem Królestw znów pogrąża się w wojnie domowej, powiewające wysoko flagi z Krakenem to znak, że ród Greyjoy znów wyrusza grabić i plądrować. Żadne przybrzeżne osady i miasta nie są bezpieczne od jego gniewu. Lordowie i bohaterowie rodu Greyjoy prowadzą zuchwałe rajdy i potyczki, by wydrzeć, co tylko się da z obfitych ziem kontynentu.

Dzięki lekkomyślnym strategiom Theona, subtelnemu okrucieństwu Eruona czy odważnym strategiom Balona ród Greyjoy chce sięgnąć po łupy, o których nie śnili nawet herosi z jego najstarszych sag. Wraz z nimi do gry wchodzą inni poplecznicy rodu: Erik Ironmaker, Qarl Panienka, Nute Balwierz, I Maester Wendamyr, potężni wojownicy i zaradni stronnicy - wszyscy gotowi zapłacić cenę żelaza dla swoich lordów.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 figurek
  • 9 kart dodatków
  • 24 kart taktyk
  • 3 karty stronników
  • 1 instrukcja
Waga:
500 g
Kod producenta:
WFSIF909

Recenzje

4.86
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Song of Ice & Fire: Greyjoy Heroes (Bohaterowie Greyjoy)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie