A Song of Ice & Fire: Night's Watch Heroes II (Bohaterowie Nocnej Straży II)

Rozszerzenie do polskiej wersji gry A Song of Ice & Fire
Podziel się swoją opinią
  Nocna Straż znana jest z legendarnych postaci już od momentu jej powstania. Benjen Stark jest prawdopodobnie najbardziej utalentowanym Zwiadowcą swoich czasów i zdolnym dowódcą, który jest w stanie poprowadzić do boju duże siły. Tajemniczy i śmiertelnie niebezpieczny Zimnoręki doskonale czuje się walcząc zarówno pieszo, jak i konno. Samwell "Zabójca" Tarly, chociaż nie jest klasycznym wzorem waleczności, to jednak chwyci za ostrze w obronie swojej młodej ukochanej, Gilly. Mimo iż Nocna Straż składa się z grupy wyrzutków z całych Siedmiu Królestw, to w jej szeregach nie brak takich, którzy nie ulękną się okropności za Murem. W pudełku znajduje się: 6 Figurek 5 Kart Dodatków 3 Karty Stronnika 1 Karta Jednostki 6 Kart Taktyk 1 Tacka Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku.
  Wydawca:
  Warfactory, Cool Mini Or Not
  184,95

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Nocna Straż znana jest z legendarnych postaci już od momentu jej powstania. Benjen Stark jest prawdopodobnie najbardziej utalentowanym Zwiadowcą swoich czasów i zdolnym dowódcą, który jest w stanie poprowadzić do boju duże siły. Tajemniczy i śmiertelnie niebezpieczny Zimnoręki doskonale czuje się walcząc zarówno pieszo, jak i konno. Samwell "Zabójca" Tarly, chociaż nie jest klasycznym wzorem waleczności, to jednak chwyci za ostrze w obronie swojej młodej ukochanej, Gilly. Mimo iż Nocna Straż składa się z grupy wyrzutków z całych Siedmiu Królestw, to w jej szeregach nie brak takich, którzy nie ulękną się okropności za Murem.

  W pudełku znajduje się:

  • 6 Figurek
  • 5 Kart Dodatków
  • 3 Karty Stronnika
  • 1 Karta Jednostki
  • 6 Kart Taktyk
  • 1 Tacka

  Modele z tego zestawu są już złożone i gotowe do gry. Polska wersja gry w angielskim pudełku.

  Rozgrywka

  Losowość:
  Interakcja:
  Złożoność:

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • figurki
  • podstawki
  • karty
  Waga:
  400 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń A Song of Ice & Fire: Night's Watch Heroes II (Bohaterowie Nocnej Straży II)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie