Sipahowie lenni z ejaletów europejskich

9 mounted (blister)
Podziel się swoją opinią
Spahisi – elajety europejskieFeudalna jazda o charakterze pospolitego ruszenia. W jej szeregach stawali osobiście lub z własnym pocztem, właściciele lenn. Liczba pocztowych – dżebelu – zależała od zasobności lenna. Ich uzbrojenie było różnorodne i niejednolite. Oprócz różnorodnych zbroi w skład uzbrojenia ochronnego wchodził często kałkan. Uzbrojenie zaczepne to najczęściej  koncerz, szabla czy buzdygan. Z lubością używali łuku gardząc bronią palną. Dzielna i dobrze wyszkolona, dosiadająca doskonałych koni jazda, nie ustrzegła się jednak wad typowych dla każdego pospolitego ruszenia. Gwałtowne szarże były wiec nieskoordynowane i często kończyły się ciężkimi stratami i ucieczką z pola walki.Zestaw zawiera 9 modeli konnych i 3 podstawki.Modele są niesklejone i niepomalowane.
Wydawca:
Wargamer
5000

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Spahisi – elajety europejskie
Feudalna jazda o charakterze pospolitego ruszenia. W jej szeregach stawali osobiście lub z własnym pocztem, właściciele lenn. Liczba pocztowych – dżebelu – zależała od zasobności lenna. Ich uzbrojenie było różnorodne i niejednolite. Oprócz różnorodnych zbroi w skład uzbrojenia ochronnego wchodził często kałkan. Uzbrojenie zaczepne to najczęściej  koncerz, szabla czy buzdygan. Z lubością używali łuku gardząc bronią palną. Dzielna i dobrze wyszkolona, dosiadająca doskonałych koni jazda, nie ustrzegła się jednak wad typowych dla każdego pospolitego ruszenia. Gwałtowne szarże były wiec nieskoordynowane i często kończyły się ciężkimi stratami i ucieczką z pola walki.
Zestaw zawiera 9 modeli konnych i 3 podstawki.
Modele są niesklejone i niepomalowane.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Sipahowie lenni z ejaletów europejskich
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie