Star Wars: Legion - Rebel Troopers Unit Expansion

Wyślij zaufanych rebeliantów na tajną misję
Podziel się swoją opinią
  • 2 osoby
  • od 14 lat
  • 60 - 120 minut
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Star Wars: Legion - Core Set.
Star Wars: Legion - Core Set
You know of the Rebellion against the Empire? - Luke Skywalker, Star Wars: A New Hope   Przymierze rekrutuje wojowników z każdego miejsca w galaktyce - wszędzie tam, gdzie mogą znaleźć kogoś nienawidzącego Imperium. Z grup tej międzygwiezdnej hołoty tworzą się najlepsze rebelianckie oddziały, zdolne poświęcić wszystko w walce z tyranią. Oddziały Rebelii często są wykorzystywane do przeprowadzania tajnych misji, dzięki czemu poszczególni żołnierze nauczyli się polegać i ufać sobie nawzajem.    Star Wars: Legion - Rebel Troopers Unit Expansion zawiera 7 figurek rebelianckich żołnierzy, takich samych jak w zestawie podstawowym gry. To rozszerzenie zawiera również kartę jednostki i zestaw kart ulepszeń, które wręcz zapraszają do rozegrania dowolnego scenariusza bitwy.
Wydawca:
Fantasy Flight Games
119,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

You know of the Rebellion against the Empire?

- Luke Skywalker, Star Wars: A New Hope

 

Przymierze rekrutuje wojowników z każdego miejsca w galaktyce - wszędzie tam, gdzie mogą znaleźć kogoś nienawidzącego Imperium. Z grup tej międzygwiezdnej hołoty tworzą się najlepsze rebelianckie oddziały, zdolne poświęcić wszystko w walce z tyranią.

Oddziały Rebelii często są wykorzystywane do przeprowadzania tajnych misji, dzięki czemu poszczególni żołnierze nauczyli się polegać i ufać sobie nawzajem.

  

Atak na AT-ST

Star Wars: Legion - Rebel Troopers Unit Expansion zawiera 7 figurek rebelianckich żołnierzy, takich samych jak w zestawie podstawowym gry.

To rozszerzenie zawiera również kartę jednostki i zestaw kart ulepszeń, które wręcz zapraszają do rozegrania dowolnego scenariusza bitwy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 niepomalowanych, plastikowych figurek
  • karty
  • znaczniki
  • instrukcja
Waga:
350 g
Kod producenta:
SWL05


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również