Tech-Priest Enginseer

1 model
1 opinia
  Pojazdy Astra Militarium są równie kapryśne jak zróżnicowane. Utrzymanie czołgu w pełnej gotowości bojowej to nie łatwe zadanie w burzliwych czasach 41 Millenium. Do dziś, każdy Tech-Kapłan to nieoceniony dodatek do każdego oddziału Imperialnej Gwardii. Nawet w ferworze bitwy są w stanie uspokoić gniewne duchy maszyn, naprawiając krytyczne obrażenia i przywracając funkcjonalność podzespołów machin śmierci. Dzierżąc potężne topory energetyczne o charakterystycznym kształcie trybów, ruszają bez strachu w serce walki by służyć Bogu Maszyn. Blister zawiera wszystkie elementy potrzebne do złożenia 1 modelu Tech-Kapłana, wraz z 32mm podstawką.
  Wydawca:
  Games Workshop
  7995

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Pojazdy Astra Militarium są równie kapryśne jak zróżnicowane. Utrzymanie czołgu w pełnej gotowości bojowej to nie łatwe zadanie w burzliwych czasach 41 Millenium. Do dziś, każdy Tech-Kapłan to nieoceniony dodatek do każdego oddziału Imperialnej Gwardii. Nawet w ferworze bitwy są w stanie uspokoić gniewne duchy maszyn, naprawiając krytyczne obrażenia i przywracając funkcjonalność podzespołów machin śmierci. Dzierżąc potężne topory energetyczne o charakterystycznym kształcie trybów, ruszają bez strachu w serce walki by służyć Bogu Maszyn.

  Blister zawiera wszystkie elementy potrzebne do złożenia 1 modelu Tech-Kapłana, wraz z 32mm podstawką.

  Rozgrywka

  Losowość:
  Interakcja:
  Złożoność:

  Podstawowe informacje

  Waga:
  200 g

  Recenzje

  5.00
  na podstawie 1 oceny

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Tech-Priest Enginseer

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie