Warhammer Age of Sigmar - Grand Alliance - Order

Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Wrota Azyrheim są szeroko otwarte, a heroiczne armie Porządku idą na przód by rozluźnić żelazny uścisk Chaosu trzymający Krainy Śmiertelników. Każdy z członków sojuszu ma swoje motywy, ale wszyscy chcą przywrócić chwałę swym ziemiom z dawnych czasów. Wojna światów rozpoczęła się na dobre!280 stron tego podręcznika wprowadzi was w historię sił Porządku i przedstawi jednostki bojowe w pełnej krasie. Zawierając wszystkie zasady specjalne jakich potrzebować będziecie do wystawienia jednostek na polu bitwy, ten podręcznik jest obowiązkową pozycją dla graczy tego sojuszu.
Wydawca:
Games Workshop
8495

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wrota Azyrheim są szeroko otwarte, a heroiczne armie Porządku idą na przód by rozluźnić żelazny uścisk Chaosu trzymający Krainy Śmiertelników. Każdy z członków sojuszu ma swoje motywy, ale wszyscy chcą przywrócić chwałę swym ziemiom z dawnych czasów. Wojna światów rozpoczęła się na dobre!

280 stron tego podręcznika wprowadzi was w historię sił Porządku i przedstawi jednostki bojowe w pełnej krasie. Zawierając wszystkie zasady specjalne jakich potrzebować będziecie do wystawienia jednostek na polu bitwy, ten podręcznik jest obowiązkową pozycją dla graczy tego sojuszu.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w miękkiej oprawie
Waga:
400 g

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie