Komentarze do produktu: Munchkin 5 - Łowcy Głów

Najpotworniejszy z dodatków!


ProrokIzajasz [ dodano: 19.01.2020 ]
Wow, jakby było mało "Munchkinowej" rozrywki to polecam zainwestować w 5 część, która jak zwykle, rozbudowuje mechanikę podstawki i dodaje wiele "funu". Cały czas czekam na kolejne części, nowe prześmieszne karty, które w śmieszny sposób mają swoją specyficzną synergię.
0
Hojoxhojo [ dodano: 29.09.2019 ]
Jeden z lepszych dodatkow do Munchkina
0
Draugdin [ dodano: 16.08.2019 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Munchkin. Bardzo dobra gra. Im więcej osób tym się robi ciekawiej. W końcu nadszedł ten dzień, że uzbierałem całość wszystkich dodatków.
Polecam.
0
Łowca
Vanisz [ dodano: 13.05.2019 ]
Munchkina pokochałem od pierwszej rozgrywki, za możliwość grania "nad stołem", czyli za to całe blefowanie, targowanie się i grę psychologiczną z przeciwnikami. Do tego dochodzi specyficzny humor, który mi szczególnie przypadł do gustu. Dzisiaj posiadam pełną kolekcję Munckinowych edycji w wersji polskiej i bardzo lubię bawić się tym cyklem mieszając ze sobą różne dodatki, często w zupełnie odmiennych i na pozór niepasujących do siebie konfiguracjach.
0
Nocny Marek
TO89 [ dodano: 09.12.2017 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Fajne nowe karty, w tym nowa klasa (łowca) oraz kilka rumaków (polecam grać z dodatkiem nr. 4, bo tu jest naprawdę raptem kilka). Niestety nie wiem skąd nazwa, dodatek nie ma nic wspólnego z klimatami łowców głów.
1
Lasard [ dodano: 24.03.2017 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Naprawdę fajny zbiór nowych kart dodających masę dobrego humoru i rozrywki do Munchkina :) Całość bawi mnie i moich znajomych na wielu wspólnych spotkaniach już od wielu lat :D
1
Poszukiwacz
Pandzior [ dodano: 19.12.2016 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Munchkin - i wszystko jasne. Kolejny świetny dodatek do tej karcianki. Dostajemy nowe mechaniki łowców, dzięki którym jeszcze szybciej i perfidniej pozostawimy przeciwników w tyle :)
1
Informator
Marcin85 [ dodano: 09.11.2015 ]
"Must have" dla fanów Munchkina :)
0
Jahvanny [ dodano: 21.08.2015 ]
Wielkie sprzedaży i obrotu na całym świecie, wiele dodatków, bardzo skomplikowane zasady - wszystko to on nieporównywalny Munchkin. Ale człowiek nie jest w temacie gra może wydawać się monotonne, nudne i długotrwałe - i myślę, że nawet zwolennicy zgadzają. Oprócz tych zasad: dla osób, które nie akceptują żadnych nedogovorёnnostey i niejasności w przepisach rulbuk mogą być śmiertelne.
1
Magister
Matiwan [ dodano: 08.05.2015 ]
Warto posiadać do kompletu. Wprowadza jeszcze więcej rozbrajających kart.
1
Wassago [ dodano: 15.03.2015 ]
Dodatek, który warto mieć, bo wprowadza ciekawą klasę - Łowcę - oraz dodaje Rumaki - coś jak łodzie w Karaibach.
0
Niewpisze [ dodano: 06.01.2015 ]
Zakręcona gra z prześmiewczymi katami. Dobra na imprezy.
0
Weteran
jelenn [ dodano: 30.08.2014 ]
Munchkin trzyma poziom - dużo negatywnej interakcji, podkładania świń i radosnego zabijania potworów:) Szukający intelektualnych wyzwań powinni omijać go szerokim łukiem, cała reszta będzie często do niego wracać.
0
Wielki Brat
Enikon [ dodano: 24.05.2014 ]
Po prostu kolejny trafny dodatek do Munchkina. Można tylko jedno stwierdzić twórcy(om) chyba nigdy nie skończą się pomysły
2
Doro [ dodano: 22.05.2014 ]
W końcu jakiś relaks po dziesiątkach godzin spędzonych przy "poważnych" RPGach. Piwko, paru kumpli i Munchkin! Każda rozgrywka jest inna, wkopywanie kumpli, ratowanie swojego tyłka, skarby i rozwój! Szczerze polecam tą grę, gdyż wciąga jak żadna inna, a ma bardzo proste zasady.
2
Weteran
Mad Pablo [ dodano: 21.05.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo zacny produkt dla miłośnika RPG (tych prawdziwych, nie komputerowych). W końcu każdy miał kiedyś w drużynie prawdziwego munchkina. Oczywiście więcej frajdy z rozgrywki będą mieli RPG-owcy, ale i inni powinni docenić tą grę.
3
Josh22 [ dodano: 18.05.2014 ]
Typowa gra humorystyczna, będąca znakomitym pastiszem klasycznych heroic fantasy. Niestety zasadniczą wadą która zniechęca do produktu jest bardzo niska jakość kart i niewspółmierna do niej cena produktu.
0
Alveaenerle [ dodano: 16.04.2014 ]
Dodatek, jak zresztą cała seria, zapewnia doskonałą rozrywkę dla mniejszych i większych grup graczy. Wciąż nowe potwory nie pozwalają znudzić się rozgrywką!
0
Łukasz Łukasiewicz [ dodano: 28.08.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Dodatek ten zarówno jak i cała seria jest świetnym produktem. Munchkin 5 - Łowcy Głów wprowadza do gry zarówno nową klasę postaci jak iwiele przydatnych i zabawnych przedmiotów oraz kart dzięki którym możemy uprzykrzyć życie naszym znajomym :D. Gorąco polecam ten dodatek.
4
Michał Suda [ dodano: 07.08.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kolejny z dodatków do Munchkina, który rewelacyjnie oddaje ducha oryginału- jest absurdalnie śmiesznie, nowa klasa daje radę, wiec polecam.
0
Mała Mi [ dodano: 09.10.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dodatek kupiony trochę z rozpędu - bo wszystkie poprzednie zakupione, ale nie żałuję. Klasa Łowców - mniam, mniam! No i nowe rumaki są też fajną sprawą. Poza tym jak zawsze duża dawka humoru. Czyli dodatek bardzo na plus.
2
Kamil Jastrzębski [ dodano: 12.03.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jeszcze więcej Munchinizmu i Munchkinistości! Nie dość, ze dodatkowa klasa, która jest naprawdę fajna, to oczywiście masa prześmiesznych kart. Kilka kart wydaje się nieco zbyt potężna jak Łuk nieczystej walki, jednakże cała rozgrywka jak i wcześniej dostarcza ogromnej radości i puli śmiechu. Naprawdę warto mieć.
5
Michał Eltman [ dodano: 30.01.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Nowa klasa, nowe, dowcipne karty, nowe rumaki i wzmacniacze dla nich oraz o dziwo kilka specjalnych kart dla kapłanów. Na plusik jest również fakt że nie dochodzą nowe zasady więc jeśli posiadamy Munchkina 4 można pominąć czytanie instrukcji.
2
Daniel Fruzynski [ dodano: 29.01.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Fajny zestaw kart, potrafi urozmaicić rozgrywkę. A Rebel jak zwykle na medal :)
2
Anna Cibis [ dodano: 20.12.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetny dodatek do podstawowego Munchkina, dający przedmioty i potwory, dzięki którym gra staje się jeszcze bardziej "chamska" :D
Tak w ogóle to pojawia się tam nowa klasa - łowca. Może nic wam to nie mówi, dlatego powiem krótko - dzięki niej można ujeżdżać nawet.... uwaga.... TELEWIZOR xD
Polecam !
1
Andrzej Nowakowski [ dodano: 07.09.2011 ]
Munchkin był niby prezentem dla dzieciaka, ale muszę przyznać, że podbił także moje serce. Z dotychczasowych dodatków ten przypadł mi najbardziej do gustu, może dlatego, że wprowadza Łowców, a to właśnie moja ulubiona klasa w D&D. Dodatek dorzuca sporo nowych silnych potworów i jak zwykle ciekawe i pełne humoru przedmioty. Szczerze polecam. Rebel stanął na wysokości zadania, paczka w 1 dzień!
1
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl