Komentarze do produktu: Narodziny Imperiów (Rise of Empires)

Cywilizacyjna gra Martina Wallace'a


Raj [ dodano: 12.08.2015 ]
Świetna gra, która może każdego wciągnąć. mechanicznie podobna do Shoguna.
0
Krzysztof Kwolek [ dodano: 28.01.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetny produkt. Ciężkie pudełko zapowiadało coś wielkiego i nie pomyliłem się. Grube żetony i plansza zapewnią raczej długą używalność produktu. Nie ma tu fajerwerków, ślicznych ilustracji, ale jest za to bardzo dobrze dopracowana mechanika. Każdy ruch, każda wykonana akcja ma znaczenie i na obecną chwilę, jak i w przyszłych ruchach. Teoretycznie jest to standard w planszówkach tego typu. Jednak tutaj jest bardzo ciekawy mechanizm powtórzenia akcji w odwrotnej kolejności. Dochodzi więc podwójne planowanie - tego jak wykonywane akcje wpłyną na przyszłą sytuację, ale i jakie będą to akcje wykonywane w następnej turze.
Istnieje możliwość różnych ścieżek rozwoju, co też wpływa na atrakcyjność produktu. Polecam zdecydowanie tą grę na zakup z zastrzeżeniem, że gra wymaga naprawdę dużo czasu na rozgrywkę.
2
Mateusz Jakubik [ dodano: 18.10.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Tematyka gry jak dla mnie rewelacja. Gra daje wiele możliwości. Każda rozgrywka może być inna z powodu przyjętej przez nas strategii. Gra trzyma w napięciu, gdyż do samego końca nie jest się pewnym czy akurat wygra się tą partię. Na samym początku troszkę skomplikowane ale instrukcja napisana bardzo dobrze i przedstawia przykładową rozegraną partię.
0
Paweł Kowallek [ dodano: 01.06.2011 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Ciężko komentować grę która nie przyjęła się u mnie w domu może za mało gra nam tematyka nie podeszła :( aczkolwiek mechanika działa ciekawy sposób rozgrywania tur. No cóż dla mnie po prostu w porządku ale bez relewacji
0
Robert Malczyk [ dodano: 26.07.2010 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Bardzo solidna gra, jest opcja ekonomi jak i brutalnej walki o wpływy na danym terenie:).. Gra się średnio 2.5h.
Bardzo dobrze też się gra na 2 osoby, choć zawsze lepiej się gra jak jest więcej taktyk innych graczy :)
0
Matesz [ dodano: 31.12.2009 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetna gra. Wiele możliwości
0
Ouragan [ dodano: 24.11.2009 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Gra przedstawia w skróconej wersji rozwój cywilizacji. Oferuję masę różnych strategii, poprzez budowanie miast, cudów świata, wynalzki, walka na mapie świata, czy też handel. Swietnie pomyślane zasady powodują, że każda rozrywka może się różnić, a do końca gry często nie wiadomo kto wygrał. Gorąco polecam
0
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl