Komentarze do produktu: Saint Petersburg (2 edycja)

Druga edycja jednej z najlepszych gier roku 2004


Poliglota
Elt_son [ dodano: 14.12.2015 ]
Gra dobra i nieskomplikowana. Bardzo fajny tytuł.
0
Marcin [ dodano: 07.02.2013 ]
Gra idealna dla tych którzy chcą wejść w świat planszówek. Nie za prosta i nie za trudna. Grafika? Nie jest najważniejsza, niemniej prosta niewyszukana jest tutaj akurat atutem co nieczęsto się zdarza. Nie ma tak naprawdę jednej idealnej taktyki aby wygrać w tę grę. Wszystko zależy od ilości graczy, kart na planszy i ilości posiadanej gotówki i wielu innych rzeczy. Jeśli szukasz gry o nieskomplikowanej mechanice ale dającej wiele możliwości dróg do zwycięstwa to kupuj. O tym że gra jest nieprzewidywalna może świadczyć chociażby to że rozegrałem w nią jak do tej pory trzy partie (2 razy dwuosobowa i raz trzyosobowa) i za każdym razem wyczerpywał się inny deck kart na planszy raz karty usprawnień, raz karty szlachty a raz (przy grze trzyosobowej) karty rzemieślników i została tylko jedna karta szlachty na planszy. Także naprawdę warto kupić :)
1
Magda [ dodano: 07.04.2012 ]
Grę dostałam w prezencie już jakiś czas temu. I był to strzał w 10!! Sporo myślenia, planowania i liczenia, choć raczej skromna zawartość pudełka początkowo na to nie wskazywała. Nie ma jednej taktyki, która da nam przewagę nad pozostałymi graczami.
Rozgrywka jest bardzo szybka, zasady proste, świetny przerywnik między długaśnymi grami.
Zdecydowanie polecam:)
1
Filip Maksymowicz [ dodano: 30.04.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jedna z lepszych gier w ogóle, doskonała zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących graczy. Po wczorajszej rozgrywce wszyscy gracze umieścili ją wysoko w na swojej liście najlepszych gier. W moim egzemplarzu plansza była nieco nierówna, ale po nocy pod encyklopedią wszystko jest w porządku. Polecam
1
Artur Jedliński [ dodano: 20.04.2011 ]
@Krzysztof - radzę jeszcze trochę pograć. Gwarantuję, że doświadczony gracz rozwali taką "taktykę" bardzo szybko - wydaje się ona oczywista tylko na początku.
0
Krzysztof [ dodano: 20.04.2011 ]
Zawiodłem się. Niezbalansowna rozgrywka (zielone karty są tak potężne, że jakiekolwiek myślenie czy je kupić jest bezcelowe) i banalna taktyka (najpierw kupujemy zielone ile się da, żeby zdobyc pieniądze, później kupujemy niebieskie i pomarańczowe, żeby zdobyć punkty).

Z drugiej strony gra jest prosta i może być bardzo dobra do wprowadzenia nowych graczy.
0
Krystian Kukawka [ dodano: 19.02.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dobra gra. Nieskomplikowane, łatwe do przyswojenie zasady. Bardzo dobra gra jeśli nie masz wiele czasu i ochoty na wielki wysiłek umysłowy. Warto mieć w kolekcji także coś lżejszego.
0
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl