5 Sekund: Junior

Specjalne wydanie z myślą o najmłodszych!
6 opinii
 • 3 - 6 osób
 • od 6 lat
 • ok. 30 minut
 • wydanie polskie
Przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych graczach wydanie gry 5 sekund! Z pewnością bez trudu jesteś w stanie wymienić 3 smaki dżemu - ale czy dasz radę zrobić to pod presją czasu? Masz 5 sekund, a pozostali gracze tylko czekają na Twoje potknięcie! Czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem, dlatego mówisz co ci ślina na język przyniesie. Podajesz czasem dziwaczne, czasem śmieszne odpowiedzi, podczas gdy kulki szybko mkną w dół spirali specjalnego czasomierza. Jeśli pytanie sprawia Ci kłopot - wykorzystujesz karty "Czasu" lub "Zmiany". Na żółtej stronie kart znajdują się pytania dla młodszych dzieci, a na czerwonej dla starszych. 5 sekund - szalona i zabawna gra teraz w wersji junior! Nagroda Główna w konkursie "Świat przyjazny dziecku" organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kategorii "Zabawka dla dzieci w wieku 3-7 lat".
Wydawca:
Trefl
89,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych graczach wydanie gry 5 sekund!
Z pewnością bez trudu jesteś w stanie wymienić 3 smaki dżemu - ale czy dasz radę zrobić to pod presją czasu? Masz 5 sekund, a pozostali gracze tylko czekają na Twoje potknięcie!

Czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem, dlatego mówisz co ci ślina na język przyniesie. Podajesz czasem dziwaczne, czasem śmieszne odpowiedzi, podczas gdy kulki szybko mkną w dół spirali specjalnego czasomierza. Jeśli pytanie sprawia Ci kłopot - wykorzystujesz karty "Czasu" lub "Zmiany". Na żółtej stronie kart znajdują się pytania dla młodszych dzieci, a na czerwonej dla starszych. 5 sekund - szalona i zabawna gra teraz w wersji junior!
Nagroda Główna w konkursie "Świat przyjazny dziecku" organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kategorii "Zabawka dla dzieci w wieku 3-7 lat".

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 354 karty z pytaniami (708 pytań)
 • 18 kart "Czas"
 • 18 kat "Zmiana"
 • 6 pionków
 • Specjalny czasomierz
 • Plansza
 • Pudełko na karty
 • Instrukcja
Waga:
960 g


Recenzje

4.67
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń 5 Sekund: JuniorNajbardziej przydatne recenzje

LukePL

Liczba recenzji: 259

Bardzo prosta i szybka gra imprezowa przy której jest sporo śmiechu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Marta

Liczba recenzji: 95

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Fajna gra na szybkie partyjki z dzieciakami. Na dłuższą metę pytania nudne.


Magdalena

Liczba recenzji: 67

Jak dla mnie ideał :)

Mamo zagrasz ze mną w masz 5 sekund? Świetna gra, dla całej rodziny, mnóstwo śmiechu. Proste pytania, czas który płynie nieubłaganie ;)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie