Arcadia Quest

1 opinia
  • 2 - 4 osoby
  • od 13 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie angielskie
Arcadia została podbita przez przerażające sługi wampirzego lorda Fanga. Ich inwazja sprawiła, że na całą krainę spadło przekleństwo wiecznej nocy. Ty, oraz do trzech Twoich przyjaciół musicie stawić czoła tym przeklętym hordom i uratować miasto Arcadia spod panowania złego lorda! Arcadia to gra przygodowa w której gracze dowodzą gildią bohaterów, których celem jest wypędzenie przerażających przeciwników z ich wspaniałego miasta. Jednakże, każdy wie, że ostatecznie najważniejsza jest przygoda i skarby! Skarby, które w swoim posiadaniu mają wrogie jednostki oraz postaci bohaterów innych graczy.  Wybierz swoich bohaterów i wyrusz do miasta pełnego przygód. Zdobywaj skarby, atakuj potwory oraz innych graczy. Ten, który na koniec gry uzbiera najdorodniejsze skarby i zniszczy najbardziej imponującą liczbę potworów, ten zostanie zwycięzcą i bohaterem całej Arcadii!
Autor:
Thiago Aranha, Guilherme Goulart, Eric M. Lang, Fred Perret
Wydawca:
Spaghetti Western Games, Cool Mini Or Not
449,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Arcadia została podbita przez przerażające sługi wampirzego lorda Fanga. Ich inwazja sprawiła, że na całą krainę spadło przekleństwo wiecznej nocy. Ty, oraz do trzech Twoich przyjaciół musicie stawić czoła tym przeklętym hordom i uratować miasto Arcadia spod panowania złego lorda!

Arcadia to gra przygodowa w której gracze dowodzą gildią bohaterów, których celem jest wypędzenie przerażających przeciwników z ich wspaniałego miasta. Jednakże, każdy wie, że ostatecznie najważniejsza jest przygoda i skarby! Skarby, które w swoim posiadaniu mają wrogie jednostki oraz postaci bohaterów innych graczy. 

Wybierz swoich bohaterów i wyrusz do miasta pełnego przygód. Zdobywaj skarby, atakuj potwory oraz innych graczy. Ten, który na koniec gry uzbiera najdorodniejsze skarby i zniszczy najbardziej imponującą liczbę potworów, ten zostanie zwycięzcą i bohaterem całej Arcadii!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
2,87 kg


Dodatki i akcesoria


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie