Ascension: Darkness Unleashed

Rise of Vigil Expansion
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 2 (6) osób
  • od 13 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
Ascension to pasjonująca, dynamiczna gra karciana stworzona przez Justina Gary, Roba Dougherty i Briana Kiblera - utytułowanych graczy Magic: the Gathering, w oryginalny sposób zilustrowana przez Erica Sabee. Mechanika rozgrywki oparta jest o pomysł znany z przebojowych karcianek Dominion i Thunderstone, entuzjastycznie przyjętych przez graczy na całym świecie. Rywalizacja polega na budowaniu przez graczy swoich talii, poprzez nabywanie kart z grona dostępnych we wspólnym obszarze gry (co symbolizuje pokonywanie rozmaitych bestii, werbowanie bohaterów, wznoszenie budowli itp). Kluczem do sukcesu jest podejmowanie trafnych decyzji przy zbieraniu kart. W danym momencie rozgrywki dostępnych jest jednocześnie 6 kart, którymi możemy zasilić naszą talię. Gdy dana karta trafia w ręce jednego z graczy, w jej miejsce pojawia się kolejna, dociągnięta z głównego stosu. Reguły Ascension sprawiają, że gra jest pełna dynamiki, zaś poszczególne rozgrywki znacząco się od siebie różnią. Sprawdzone mechanizmy połączone z nowymi pomysłami, czynią ten tytuł godną uwagi propozycją dla każdego fana niekolekcjonerskich gier karcianych. Dodatek Ascension: Darkness Unleashed to samodzielna gra dla dwóch osób, albo dodatek do gry Ascension: Rise of Vigil, dzięki któremy zagramy aż do 6 graczy! Wprowadza on do gry  Dark Energy Shards, które można wykorzystywać do transformacji twoich bohaterów i konstrukty w jeszcze potężniejsze formy.
Autor:
Justin Gary
Wydawca:
Stone Blade Entertainment
129,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Ascension to pasjonująca, dynamiczna gra karciana stworzona przez Justina Gary, Roba Dougherty i Briana Kiblera - utytułowanych graczy Magic: the Gathering, w oryginalny sposób zilustrowana przez Erica Sabee.

Mechanika rozgrywki oparta jest o pomysł znany z przebojowych karcianek Dominion i Thunderstone, entuzjastycznie przyjętych przez graczy na całym świecie. Rywalizacja polega na budowaniu przez graczy swoich talii, poprzez nabywanie kart z grona dostępnych we wspólnym obszarze gry (co symbolizuje pokonywanie rozmaitych bestii, werbowanie bohaterów, wznoszenie budowli itp).

Kluczem do sukcesu jest podejmowanie trafnych decyzji przy zbieraniu kart. W danym momencie rozgrywki dostępnych jest jednocześnie 6 kart, którymi możemy zasilić naszą talię. Gdy dana karta trafia w ręce jednego z graczy, w jej miejsce pojawia się kolejna, dociągnięta z głównego stosu.

Reguły Ascension sprawiają, że gra jest pełna dynamiki, zaś poszczególne rozgrywki znacząco się od siebie różnią. Sprawdzone mechanizmy połączone z nowymi pomysłami, czynią ten tytuł godną uwagi propozycją dla każdego fana niekolekcjonerskich gier karcianych.

Dodatek Ascension: Darkness Unleashed to samodzielna gra dla dwóch osób, albo dodatek do gry Ascension: Rise of Vigil, dzięki któremy zagramy aż do 6 graczy! Wprowadza on do gry  Dark Energy Shards, które można wykorzystywać do transformacji twoich bohaterów i konstrukty w jeszcze potężniejsze formy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 196 kart
  • 30 żetony honoru
  • instrukcja
Waga:
720 g
Kod producenta:
SBE006


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ascension: Darkness Unleashed

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie