Ascension: Dawn of Champions

Podziel się swoją opinią
  • 1 - 4 osoby
  • od 13 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
Ascension: Dawn of Champions to pasjonująca, dynamiczna gra karciana stworzona przez Justina Gary, Roba Dougherty i Briana Kiblera - utytułowanych graczy Magic: the Gathering, w oryginalny sposób zilustrowana przez Erica Sabee. Mechanika rozgrywki oparta jest o pomysł znany z przebojowych karcianek Dominion i Thunderstone, entuzjastycznie przyjętych przez graczy na całym świecie. Rywalizacja polega na budowaniu przez graczy swoich talii, poprzez nabywanie kart z grona dostępnych we wspólnym obszarze gry (co symbolizuje pokonywanie rozmaitych bestii, werbowanie bohaterów, wznoszenie budowli itp). Kluczem do sukcesu jest podejmowanie trafnych decyzji przy zbieraniu kart. W danym momencie rozgrywki dostępnych jest jednocześnie 6 kart, którymi możemy zasilić naszą talię. Gdy dana karta trafia w ręce jednego z graczy, w jej miejsce pojawia się kolejna, dociągnięta z głównego stosu. Reguły Ascension sprawiają, że gra jest pełna dynamiki, zaś poszczególne rozgrywki znacząco się od siebie różnią. Sprawdzone mechanizmy połączone z nowymi pomysłami, czynią ten tytuł godną uwagi propozycją dla każdego fana niekolekcjonerskich gier karcianych. Co najważniejsze, tę grę można łączyć z innymi grami Ascension! W środku znajdziemy - po raz pierwszy w Ascension - karty multifrakcyjne, które zwiększają możliwości kombinacyjne i stanowczo przedłużą grywalność całej serii.
Autor:
Justin Gary
Wydawca:
Stone Blade Entertainment
159,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Ascension: Dawn of Champions to pasjonująca, dynamiczna gra karciana stworzona przez Justina Gary, Roba Dougherty i Briana Kiblera - utytułowanych graczy Magic: the Gathering, w oryginalny sposób zilustrowana przez Erica Sabee.

Mechanika rozgrywki oparta jest o pomysł znany z przebojowych karcianek Dominion i Thunderstone, entuzjastycznie przyjętych przez graczy na całym świecie. Rywalizacja polega na budowaniu przez graczy swoich talii, poprzez nabywanie kart z grona dostępnych we wspólnym obszarze gry (co symbolizuje pokonywanie rozmaitych bestii, werbowanie bohaterów, wznoszenie budowli itp).

Kluczem do sukcesu jest podejmowanie trafnych decyzji przy zbieraniu kart. W danym momencie rozgrywki dostępnych jest jednocześnie 6 kart, którymi możemy zasilić naszą talię. Gdy dana karta trafia w ręce jednego z graczy, w jej miejsce pojawia się kolejna, dociągnięta z głównego stosu.

Reguły Ascension sprawiają, że gra jest pełna dynamiki, zaś poszczególne rozgrywki znacząco się od siebie różnią. Sprawdzone mechanizmy połączone z nowymi pomysłami, czynią ten tytuł godną uwagi propozycją dla każdego fana niekolekcjonerskich gier karcianych.

Co najważniejsze, tę grę można łączyć z innymi grami Ascension!


W środku znajdziemy - po raz pierwszy w Ascension - karty multifrakcyjne, które zwiększają możliwości kombinacyjne i stanowczo przedłużą grywalność całej serii.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 90 żetonów
  • 193 karty
  • 4 duże karty
  • plansza
  • instrukcja
Waga:
1,34 kg


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ascension: Dawn of Champions

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie