Bang! Gra kościana

16 opinii
  • 3 - 8 osób
  • od 8 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie polskie
Powrót na Dziki Zachód! Bang! Gra Kościana to nowy rozdział w rodzinie Bang!, jednej z najpopularniejszych imprezowych gier karcianych. Pomysł na rozgrywkę pozostaje taki sam, jak w produkcie podstawowym: wylosuj dla siebie postać oraz tajną rolę, a potem wykorzystaj umiejętności oraz szczęście, aby osiągnąć przypisany do roli cel. Wszystko zmieniają kostki: nigdy do tej pory gra w Bang! nie była tak szybka i emocjonująca. Sytuacja graczy zmienia się z sekundy na sekundę: ktoś traci szansę, ktoś zyskuje nowe możliwości. Czy jesteś gotów wkroczyć do tego ekscytującego, lecz nieprzewidywalnego świata? Bang! Gra kościana to kontynuacja hitu sprzedażowego sprzed paru lat. Marka powraca z nowym, świeżym spojrzeniem na produkt, który wszyscy znamy i kochamy – adresowany zarówno do nowych graczy, jak i weteranów. Wprowadzenie do gry kostek pozwala na zupełnie nową jakość rozgrywki: gra stała się płynniejsza, szybsza, bardziej nieprzewidywalna i jeszcze ciekawsza. Do gry wprowadzono nowe karty postaci, które różnią się między sobą umiejętnościami, by starannie obmyślona strategia mieszała się w czasie rozgrywki z elementami losowymi, tworząc iście wybuchową mieszankę! Prawdziwa gra imprezowa: w Bang! Grę kościaną może grać od trzech aż do ośmiu graczy! Rozgrywka trwa jedynie około 15 minut, co czyni ją idealnym pomysłem nie tylko na rozgrywkę w domu, lecz także np. w podróży. Świetne wydanie: Bang! Gra kościana to mała, pięknie wydana pozycja, której nie może zabraknąć zarówno w domu, jak i podręcznym plecaku czy torbie. Zachwyt budzą nowe, jeszcze bardziej komiksowe grafiki, które budują klimat twardego, Dzikiego Zachodu, a także niepowtarzalne kości z symbolami umiejętności.
Autor:
Michael Palm, Lukas Zach
Wydawca:
Bard
71,95

Dostępnych 14 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Powrót na Dziki Zachód! Bang! Gra Kościana to nowy rozdział w rodzinie Bang!, jednej z najpopularniejszych imprezowych gier karcianych. Pomysł na rozgrywkę pozostaje taki sam, jak w produkcie podstawowym: wylosuj dla siebie postać oraz tajną rolę, a potem wykorzystaj umiejętności oraz szczęście, aby osiągnąć przypisany do roli cel. Wszystko zmieniają kostki: nigdy do tej pory gra w Bang! nie była tak szybka i emocjonująca. Sytuacja graczy zmienia się z sekundy na sekundę: ktoś traci szansę, ktoś zyskuje nowe możliwości.

Czy jesteś gotów wkroczyć do tego ekscytującego, lecz nieprzewidywalnego świata?

  • Bang! Gra kościana to kontynuacja hitu sprzedażowego sprzed paru lat. Marka powraca z nowym, świeżym spojrzeniem na produkt, który wszyscy znamy i kochamy – adresowany zarówno do nowych graczy, jak i weteranów.
  • Wprowadzenie do gry kostek pozwala na zupełnie nową jakość rozgrywki: gra stała się płynniejsza, szybsza, bardziej nieprzewidywalna i jeszcze ciekawsza. Do gry wprowadzono nowe karty postaci, które różnią się między sobą umiejętnościami, by starannie obmyślona strategia mieszała się w czasie rozgrywki z elementami losowymi, tworząc iście wybuchową mieszankę!
  • Prawdziwa gra imprezowa: w Bang! Grę kościaną może grać od trzech aż do ośmiu graczy! Rozgrywka trwa jedynie około 15 minut, co czyni ją idealnym pomysłem nie tylko na rozgrywkę w domu, lecz także np. w podróży.
  • Świetne wydanie: Bang! Gra kościana to mała, pięknie wydana pozycja, której nie może zabraknąć zarówno w domu, jak i podręcznym plecaku czy torbie. Zachwyt budzą nowe, jeszcze bardziej komiksowe grafiki, które budują klimat twardego, Dzikiego Zachodu, a także niepowtarzalne kości z symbolami umiejętności.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • karty
  • instrukcja
Waga:
300 g


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.75
na podstawie 16 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Bang! Gra kościanaNajbardziej przydatne recenzje

Agasia

Liczba recenzji: 74

Gra jest fantastyczna. Z klasycznego karcianego "Banga" zostało odrzucone wszystko co niepotrzebnie wydłużało grę lub komplikowało zasady i zostało tylko to co najlepsze. Nadal mamy grę blefu (w zależności od roli każdy ma inny cel do zrealizowania), bardzo dynamiczną i niezmiernie wyciągającą. Porwała nawet moich kompletnie niegrających znajomych, nikt nie miał kłopotów ze zrozumieniem zasad i rozgrywkom nie było końca.
Trzeba tylko pamiętać, że to lekka gra towarzyska, gdzie wiele zależy od szczęścia przy rzutach kostkami. Taka wesoła strzelanka, idealna do piwa.


Dagna

Liczba recenzji: 53

Gra szybsza w rozgrywce od swojej karcianej poprzedniczki. Pociski latają w powietrzu, Indianie atakują, gracze odpadają jeden po drugim. Gracze wyeliminowani z rozgrywki nie muszą długo się nudzić, bo cała partia trwa dość krótko. Niestety w tym pędzie uleciał gdzieś klimat banga karcianego... A szkoda, bo to jedna z moich ulubionych gier imprezowych. Oczekiwałam czegoś lepszego i niestety zawiodłam się.


dewodaa

Liczba recenzji: 253

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Gram i gram i gram, patrzę jak grają inni, słyszę jak grają inni, śmieję się z innych grających w Banga :D. W tej grze naprawdę dużo zależy od graczy, jednak większość ludzi z którymi grałem szybko wciągnęła się w klimat. Oskarżenia, oszustwa, podwójna osobowość to normalka w tej grze ;). Coraz bardziej przekonuje się do niej przekonuję.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również