Boost!

Szybka gra w kategoryzowanie
2 opinie
 • 2 - 8 osób
 • od 6 lat
 • 10 - 20 minut
 • wydanie polskie
Co się dzieje gdy 110 pięknie ilustrowanych kart zostaje potasowanych, rozdanych i gracze zaczynają je rytmicznie odwracać obrazkami do góry? Odkryjecie, że odszukanie obrazków należących do tej samej grupy może być przednią zabawą, którą będziecie chcieli ciągnąć przez cały wieczór!  - Zwierzęta! - Owoce!! I to trzy! - Zabytki! - Eeee, nic tu nie ma? - Rośliny! Musisz uważniej patrzeć! - Ciasta! Nie gadać, tylko grać! Ale na czym to polega? W Boost! można grać na klika sposobów. Podstawowa rozgrywka polega jednak na tym, że każdy z graczy otrzymuje stos kart, a na każdej z nich narysowany jest jakiś obrazek. Na dany sygnał gracze odsłaniają wierzchnią kartę ze swojego stosu i próbują znaleźć określenie kategorii, która połączy co najmniej dwie spośród odsłoniętych kart. Głośno wypowiadają nazwę kategorii i szybko zabierają karty do niej należące. Wygrywa ten, kto zbierze jak największą liczbę kart. Podczas rozgrywki, gdy odsłaniamy symbole, patrzymy na nie pod kątem, albo do góry nogami, co utrudnia odgadywanie. Dodatkowo są bardzo kolorowo zilustrowane i często dość podobne do siebie. Dlaczego musisz mieć tę grę? Boost! to gra wzorowana bardzo mocno na dwóch bestsellerowych grach - Jungle Speedzie oraz Dobble, łącząca w sobie cechy każdej z nich. Podobnie jak one, dostarcza świetnej zabawy w krótkim czasie. Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy. Zasady Boost! tłumaczy się w minutę!  Jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i ma trwałe, metalowe pudełko, które wiele wytrzyma.  Ma bardzo wygodne i praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy.  Świetnie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor. Odkryjcie szaleństwo Boost!, które ogarnąć może graczy w dowolnym wieku!
Autor:
Julien Sentis
Ilustracje:
Charlotte Bey
Wydawca:
Rebel
49,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Produkt archiwalny: nie będzie dodrukowywany

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Co się dzieje gdy 110 pięknie ilustrowanych kart zostaje potasowanych, rozdanych i gracze zaczynają je rytmicznie odwracać obrazkami do góry? Odkryjecie, że odszukanie obrazków należących do tej samej grupy może być przednią zabawą, którą będziecie chcieli ciągnąć przez cały wieczór! 

- Zwierzęta!

- Owoce!! I to trzy!

- Zabytki!

- Eeee, nic tu nie ma?

- Rośliny! Musisz uważniej patrzeć!

- Ciasta! Nie gadać, tylko grać!

Ale na czym to polega?

W Boost! można grać na klika sposobów. Podstawowa rozgrywka polega jednak na tym, że każdy z graczy otrzymuje stos kart, a na każdej z nich narysowany jest jakiś obrazek. Na dany sygnał gracze odsłaniają wierzchnią kartę ze swojego stosu i próbują znaleźć określenie kategorii, która połączy co najmniej dwie spośród odsłoniętych kart. Głośno wypowiadają nazwę kategorii i szybko zabierają karty do niej należące. Wygrywa ten, kto zbierze jak największą liczbę kart.

Podczas rozgrywki, gdy odsłaniamy symbole, patrzymy na nie pod kątem, albo do góry nogami, co utrudnia odgadywanie. Dodatkowo są bardzo kolorowo zilustrowane i często dość podobne do siebie.

Dlaczego musisz mieć tę grę?

Boost! to gra wzorowana bardzo mocno na dwóch bestsellerowych grach - Jungle Speedzie oraz Dobble, łącząca w sobie cechy każdej z nich. Podobnie jak one, dostarcza świetnej zabawy w krótkim czasie. Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.

 • Zasady Boost! tłumaczy się w minutę! 
 • Jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i ma trwałe, metalowe pudełko, które wiele wytrzyma. 
 • Ma bardzo wygodne i praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy. 
 • Świetnie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor.
 • Odkryjcie szaleństwo Boost!, które ogarnąć może graczy w dowolnym wieku!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 110 kart
 • instrukcja
Waga:
200 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

3.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Boost!Najbardziej przydatne recenzje

Dorota

Liczba recenzji: 170

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

Podobnie jak Dobble, nie zachwyciła mnie tak, bym dała wyższą ocenę (rozpatruję w charakterze imprezówki).
Nie wiem czy nie lepiej tego rodzaju gry sprawdzałyby się do gry z dziećmi jako ćwiczące spostrzegawczość i refleks - w takiej kategorii może zasługuje na 4.
Chociaż zbyt delikatne karty nie wróżą długiego żywotu.


Ankakc

Liczba recenzji: 17

4/5 gra to faktycznie młodsza siostra dooble i dla fanów tej gry zdecydowanie polecam. Rozgrywka pozwala na bardzo dużą dawkę śmiechu -co jest dużym plusem. Dobra jako przerywnik przy ambitniejszych tytułach a dla dzieci świetna okazja by poćwiczyć umiejętność tworzenia kategorii i ich nazywania czy usprawnianie koordynacji i spostrzegawczości.


Krzysiek

Liczba recenzji: 167

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

W porządku, bez rewelacji

Typowa gra na refleks - zauważyć jako pierwszy rzeczy z tej samej kategorii - pomysł dobry - jak dla mnie brak jednak tego co ma w sobie "Szybkość Dżungli" czy "Dooble".Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Dobble Kids

Dobble Kids

Dobble 1 2 3

Dobble 1 2 3

Dobble

Dobble