Ankakc

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

8 użytkowników

Zobacz wszystkich

Uwielbiam tą grę! Świetnie sprawdzi się dla 4-5 osób lubiących dobrze się bawić a przy tym trochę planować i negocjować ;) aktywuje wiele emocji. Świetnie wykonane kamienie - jak prawdziwe kryształy podobają się nie tylko kobietą :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Zdecydowanie gra nie dla każdego.
Sprawdzi się dla fanów lekkich rozgrywek, prostych zasad i ładnych ilustracji =lubiących klimat wizualny gier.

Dla mnie niestety pozycja kiepska - brakuje mi bardziej rozbudowanej decyzyjności, wyższego poziomu planowania, interakcji między graczami.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Solidna pozycja na stole planszówek rodzinnych i dla nowych ewentualnie graczy, którzy chcą wejść w granie o krok dalej. Piękne ilustracja i solidne wykonanie, zasady do wytłumaczenia w 3-5minut i gramy :) Przyjemna rozgrywka, drobne kalkulacje (praktyczny notesik w zestawie) i po ok 20-30minutach wyłaniamy zwycięzce. Prosta i przyjemna -serdecznie polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Polecam serdecznie - dla graczy nowych, średnio zaawansowanych i każdego kto lubi gry planszowe. Bardzo proste zasady i bardzo przyjemna rozgrywka - gra jeszcze lepsza z dodatkami (polecam kupować wg.kolejności)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Zdecydowanie polecam. Proste zasady a bogata rozrywka. Piękne wykonanie i walor edukacyjny. Gra dla każdego coś miłego-pozycja obowiązkowa :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Krogulec

Liczba recenzji: 85

Re-l124c42

Liczba recenzji: 33

Adam.ciorga

Liczba recenzji: 4

Katharr

Liczba recenzji: 8

KurCzakov

Liczba recenzji: 3

Pedagogiczna

Liczba recenzji: 7

Buglas

Liczba recenzji: 14

Eryk

Liczba recenzji: 0