Commands & Colors: Ancients - Imperial Rome - Expansion #4

  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 2 - bez ograniczeń
 • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Commands & Colors: Ancients.
Commands & Colors: Ancients
Command & Colors Ancients pozwoli ci odtworzyć epickie bitwy starożytnego świata. W tym rozszerzeniu rzymskie armie wciąż walczą z barbarzyńcami, lecz teraz większość bitew toczy się o zachowanie imperium rzymskiego, a nie o jego ekspansję. Wrogowie Rzymu stają się coraz potężniejsi, zaś rzymskim legionom zaczyna brakować biegłości. Niestety, choć zewnętrzne zagrożenia nabierają siły, rzymskie oddziały coraz częściej są dziesiątkowane w kosztownych wojnach staczanych przez rywalizujących ze sobą generałów, którzy pragną stać się cesarzami.   Jednostki w obydwu armiach mogą poruszać się i walczyć tylko wtedy, gdy otrzymają taki rozkaz. Odbywa się to za pomocą zagrywania kart przekazujących rozkazy. Wprowadza to element losowy, tworzący efekt mgły wojny i zapewniający graczom nie tylko wyzwania, ale też możliwości. Możesz zwiększyć swe szanse, zagrywając roztropnie karty rozkazów. Od tego, jak dobrze poradzisz sobie z rozmaitymi jednostkami, ich bronią oraz warunkami terenowymi, będzie zależeć zwycięstwo.   Commands & Colors Ancients: Expansion #4, Imperial Rome wprowadza do gry zupełnie nową rzymską armię. Dzięki liście jednostek imperialnego Rzymu zauważysz, iż skład armii różni się od wcześniejszych rzymskich sił i że jest zdecydowanie słabsza od swej poprzedniczki, armii juliańskiej.
Wydawca:
GMT Games
22995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Command & Colors Ancients pozwoli ci odtworzyć epickie bitwy starożytnego świata. W tym rozszerzeniu rzymskie armie wciąż walczą z barbarzyńcami, lecz teraz większość bitew toczy się o zachowanie imperium rzymskiego, a nie o jego ekspansję. Wrogowie Rzymu stają się coraz potężniejsi, zaś rzymskim legionom zaczyna brakować biegłości. Niestety, choć zewnętrzne zagrożenia nabierają siły, rzymskie oddziały coraz częściej są dziesiątkowane w kosztownych wojnach staczanych przez rywalizujących ze sobą generałów, którzy pragną stać się cesarzami.

 

Jednostki w obydwu armiach mogą poruszać się i walczyć tylko wtedy, gdy otrzymają taki rozkaz. Odbywa się to za pomocą zagrywania kart przekazujących rozkazy. Wprowadza to element losowy, tworzący efekt mgły wojny i zapewniający graczom nie tylko wyzwania, ale też możliwości. Możesz zwiększyć swe szanse, zagrywając roztropnie karty rozkazów. Od tego, jak dobrze poradzisz sobie z rozmaitymi jednostkami, ich bronią oraz warunkami terenowymi, będzie zależeć zwycięstwo.

 

Commands & Colors Ancients: Expansion #4, Imperial Rome wprowadza do gry zupełnie nową rzymską armię. Dzięki liście jednostek imperialnego Rzymu zauważysz, iż skład armii różni się od wcześniejszych rzymskich sił i że jest zdecydowanie słabsza od swej poprzedniczki, armii juliańskiej.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 293 klocki i cztery arkusze naklejek;
 • 1 arkusz z 15 nowymi żetonami terenu;
 • 2 drewniane podstawki do kart;
 • instrukcja i księga scenariuszy z 24 bitwami;
 • 2 karty pomocy graczy.


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również: