D&D: Lords of Waterdeep - Scoundrels of Skullport

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (7)
 • 2 - 6 osób
 • od 10 lat
 • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: D&D: Lords of Waterdeep Board Game.
D&D: Lords of Waterdeep Board Game
Dodatek z dwiema lokacjami! Scoundrels of Skullport to rozszerzenie do gry Lords of Waterdeep, w której to wcielamy się w rolę zamaskowanych lordów, rywalizujących o kontrolę nad Miastem Wspaniałości - Waterdeep. Przejmowanie władzy w klejnocie Faerunu zostanie urozmaicone dzięki dwóm nowym lokacjom: Undermountain oraz Skullport. Każda z nich dostarcza innych wrażeń, oferując inne charakterystyki i opcje gry. A co za tym idzie, nowych lordów, nowe budynki, intrygi oraz zadania. Ponadto w mieście pojawia się nowa frakcja - Szare Dłonie (Gray Hands), która pozwala na rozgrywkę nawet do 6 graczy! Oba warianty gry Scoundrels of Skullport można wykorzystać oddzielnie. Najwięcej głębi uzyskamy jednak, używając obu jednocześnie. 
Autor:
Chris Dupuis, Peter Lee, Rodney Thompson
Wydawca:
Wizards of the Coast
14995
13595
-9%

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Dodatek z dwiema lokacjami!


Scoundrels of Skullport to rozszerzenie do gry Lords of Waterdeep, w której to wcielamy się w rolę zamaskowanych lordów, rywalizujących o kontrolę nad Miastem Wspaniałości - Waterdeep.

Przejmowanie władzy w klejnocie Faerunu zostanie urozmaicone dzięki dwóm nowym lokacjom: Undermountain oraz Skullport. Każda z nich dostarcza innych wrażeń, oferując inne charakterystyki i opcje gry. A co za tym idzie, nowych lordów, nowe budynki, intrygi oraz zadania. Ponadto w mieście pojawia się nowa frakcja - Szare Dłonie (Gray Hands), która pozwala na rozgrywkę nawet do 6 graczy!

Oba warianty gry Scoundrels of Skullport można wykorzystać oddzielnie. Najwięcej głębi uzyskamy jednak, używając obu jednocześnie. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
1.1
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


4.86
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń D&D: Lords of Waterdeep - Scoundrels of Skullport


Najbardziej przydatne recenzje

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Jak dla mnie ideał :)

Gra uważam za wspaniała, a i dodatek (a raczej dwa dodatki) idealnie ją rozbudowuje. Już nie trzeba być tym dobrym lordem. Może wręcz przeciwnie. Poznajmy mroczną stronę Waterdeep, splammy honor plugastwami i siejmy zament. Buahahaha.

A na serio. Gra świetnie rozbudowuje Lordów o nowe pola działań i nowe cele. Więcej starych, dobrych lordów Waterdeep.


Mariusz

Liczba recenzji: 37

Jak dla mnie ideał :)

Solidnie wydane rozszerzenie do planszówki "Lords of Waterdeep". Nowe zasady pozwalają zaprosić do stołu dodatkową osobę oraz poszerzyć wachlarz opcji rozegrania gry. Polecam!


Peth

Liczba recenzji: 65

Jak dla mnie ideał :)

Jest super, daje mnóstwo nowych opcji, choć oczywiście dodanie nowych pól zmienia bardzo mechanikę rozgrywki, no i sama konstrukcja nagród na polach z dodatku zmienia balans gry w wielkim stopniu. Wielki plus za nowe mechaniki questów i intryg, które sprawiają, ze współgracze wykrzykują przy stole "Ale to tak można?!?"

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Klienci, którzy kupili D&D: Lords of Waterdeep - Scoundrels of Skullport, kupili również: