Demeter

Odkryj sekrety Demeter 1 jako naukowiec z Ganimedes!
Podziel się swoją opinią
 • 1 - 100 osób
 • od 14 lat
 • ok. 15 minut
 • wydanie polskie
Dinozaury nie wyginęły! Wyrusz na planetę Demeter, aby odnaleźć i skatalogować żyjące tam Diplodoki, Triceratopsy, Pterodaktyle, Welociraptory, T-Rexy i Gallimimy. Powodzenie Twojej misji tkwi w wykręcaniu najlepszych dinokombosów. Demeter to wykreślanka, w której wcielasz się w naukowca badającego dinozaury na odległej planecie. Co rundę wybierasz jedną kartę z pięciu odkrytych, wykorzystując ją do zakreślania pól na różnych obszarach swojego arkusza. Kluczem do zwycięstwa jest szukanie między nimi powiązań, aby każdy ruch otworzył możliwość wykonania dodatkowych akcji. W trakcie zaledwie 12 rund będziesz dążyć do odkrycia jak największej liczby dinozaurów, zbadania ich, rozwinięcia posterunków obserwacyjnych, wspięcia się na szczeblach nauki i spełniania zmiennych celów. Osoba, która zdobędzie najwięcej Punktów Misji otrzyma tytuł Dinoodkrywcy!
Autor:
Matthieu Verdier
Ilustracje:
Oliver Mootoo, David Sitbon
Wydawca:
Moria Games
119,95

Dostępnych 14 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dinozaury nie wyginęły! Wyrusz na planetę Demeter, aby odnaleźć i skatalogować żyjące tam Diplodoki, Triceratopsy, Pterodaktyle, Welociraptory, T-Rexy i Gallimimy. Powodzenie Twojej misji tkwi w wykręcaniu najlepszych dinokombosów.

Demeter to wykreślanka, w której wcielasz się w naukowca badającego dinozaury na odległej planecie. Co rundę wybierasz jedną kartę z pięciu odkrytych, wykorzystując ją do zakreślania pól na różnych obszarach swojego arkusza. Kluczem do zwycięstwa jest szukanie między nimi powiązań, aby każdy ruch otworzył możliwość wykonania dodatkowych akcji. W trakcie zaledwie 12 rund będziesz dążyć do odkrycia jak największej liczby dinozaurów, zbadania ich, rozwinięcia posterunków obserwacyjnych, wspięcia się na szczeblach nauki i spełniania zmiennych celów. Osoba, która zdobędzie najwięcej Punktów Misji otrzyma tytuł Dinoodkrywcy!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 100 arkuszy punktacji
 • 75 kart akcji
 • 6 kafli gatunków
 • 6 kafli celów
 • 1 planszetka celów
 • instrukcja
 • 6 kart promów kolonizacyjnych do gry Ganimedes
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Demeter

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Mam pytanie czy w tą grę można na serio grać w 100 osób, jak rebel pisze?

~ Mikołaj 11.07.2023 22:20

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie