Die Burgen von Burgund - Das Kartenspiel

Niemieckie wydanie karcianej wersji popularnej gry ekonomicznej o manipulacji kostkami
2 opinie
  • 1 - 4 osoby
  • od 12 lat
  • ok. 45 minut
  • wydanie niemieckie
Dolina Loary w XV wieku. Gracze wcielając się w role wpływowych książąt starają się powiększać swoje wpływy i bogactwa poprzez handel i budowę. Dwie symboliczne "kości" umieszczone na kartach wyznaczają dostępne opcje akcji ale to gracze zawsze dokonują ostatecznych wyborów. Czy to przez handel lub hodowlę zwierząt, budowanie miasta czy odkrycia naukowe, wiele dróg prowadzi graczy do dobrobytu i sławy! Doskonała gra Zamki Burgundii - tym razem w wersji karcianej! Przekonaj się na własne oczy, czy Stefanowi Feldowi udało się przenieść blask oryginalnych Zamków do jej zminiaturyzowanej edycji.
Autor:
Stefan Feld
Wydawca:
Ravensburger
55,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Dolina Loary w XV wieku. Gracze wcielając się w role wpływowych książąt starają się powiększać swoje wpływy i bogactwa poprzez handel i budowę. Dwie symboliczne "kości" umieszczone na kartach wyznaczają dostępne opcje akcji ale to gracze zawsze dokonują ostatecznych wyborów. Czy to przez handel lub hodowlę zwierząt, budowanie miasta czy odkrycia naukowe, wiele dróg prowadzi graczy do dobrobytu i sławy!

Doskonała gra Zamki Burgundii - tym razem w wersji karcianej! Przekonaj się na własne oczy, czy Stefanowi Feldowi udało się przenieść blask oryginalnych Zamków do jej zminiaturyzowanej edycji.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
400 g


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie