Diuna: Imperium - Powstanie

Niezależna kontynuacja kultowej gry strategicznej
Podziel się swoją opinią
 • 1 - 6 osób
 • od 13 lat
 • 60 - 120 minut
 • wydanie polskie
Po zdradzeniu i zniszczeniu rodu Atrydów Imperator ponownie przekazał Harkonnenom kontrolę nad Arrakis. Jednak wśród Fremenów posłuch zyskał tajemniczy wojownik o imieniu Muad'Dib, który zagraża teraz knowaniom Imperatora oraz jego sojuszników. Żaden ród i żadna frakcja nie mogą pozostać obojętnymi, gdy przepływ przyprawy jest zagrożony wojną totalną. Jednak na każdą potęgę można wywrzeć wpływ... albo ją zdradzić. Diuna: Imperium - Powstanie to niezależna kontynuacja Diuna: Imperium, która rozwija mechaniki budowania talii i rozmieszczania sił na planszy znane z pierwowzoru. W dalszym ciągu musisz dążyć do zwycięstwa, zachowując równowagę między potęgą wojskową a politycznymi intrygami. Tym razem jednak masz do dyspozycji nowe narzędzia. Wykorzystaj szpiegów do realizacji swoich planów oraz kontrakty do poszerzenia zasobów. A może wolisz zbadać ścieżki Fremenów i ruszyć do bitwy na potężnych czerwiach pustyni? Wybór należy do Ciebie. Imperium czeka!
Autor:
Paul Dennen
Ilustracje:
Clay Brooks, Derek Herring, Raul Ramos, Nate Storm
Wydawca:
Lucky Duck Games
299,99
269,95
-10%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: CZERWiec 2024 r.


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Po zdradzeniu i zniszczeniu rodu Atrydów Imperator ponownie przekazał Harkonnenom kontrolę nad Arrakis. Jednak wśród Fremenów posłuch zyskał tajemniczy wojownik o imieniu Muad'Dib, który zagraża teraz knowaniom Imperatora oraz jego sojuszników. Żaden ród i żadna frakcja nie mogą pozostać obojętnymi, gdy przepływ przyprawy jest zagrożony wojną totalną. Jednak na każdą potęgę można wywrzeć wpływ... albo ją zdradzić.

Diuna: Imperium - Powstanie to niezależna kontynuacja Diuna: Imperium, która rozwija mechaniki budowania talii i rozmieszczania sił na planszy znane z pierwowzoru. W dalszym ciągu musisz dążyć do zwycięstwa, zachowując równowagę między potęgą wojskową a politycznymi intrygami. Tym razem jednak masz do dyspozycji nowe narzędzia. Wykorzystaj szpiegów do realizacji swoich planów oraz kontrakty do poszerzenia zasobów. A może wolisz zbadać ścieżki Fremenów i ruszyć do bitwy na potężnych czerwiach pustyni? Wybór należy do Ciebie.

Imperium czeka!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • dwustronna plansza
 • 12 drewnianych agentów
 • 170+ drewnianych znaczników
 • 4 figurki czerwi pustyni
 • 250+ kart
 • 9 liderów
 • 60+ żetonów
 • plansze graczy do gier 6-osobowych
Waga:
2,08 kg


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Diuna: Imperium - Powstanie

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Siemka :) Będzie możliwość Kupienia Online, z możliwością Odebrania na Pyrkonie?

~ Papug 12.04.2024 09:29

Odbiory osobiste są możliwe jedynie w Gdańsku (w sklepie stacjonarnym Rebela)

Czy odpowiedź była przydatna? 1

~ Ewelina 15.04.2024 14:03

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie