Echo światów + Elekt: Minstrel

Zanurz się w echo odległych światów
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Elekt.
Elekt
Echo Światów to płyta CD i artbook. Zawiera on inspirujące ilustracje oraz muzykę, którą wykorzystać można na wiele sposobów. Głównym celem płyty i jej pierwotnym przeznaczeniem są oczywiście rozgrywki planszówkowe i RPG. Utwory nacechowane są różnymi emocjami i z łatwością znaleźć można odpowiedni kawałek do aktualnie prowadzonej gry.Tu nie kończy się jednak zastosowanie płyty. Muzyka jest uniwersalnym nośnikiem i to my, osoby słuchające, decydujemy w jaki sposób użyjemy tego narzędzia. Przy tych nastrojowych dźwiękach możemy czytać ulubioną serię książek w zimowe wieczory, medytować przy zgaszonym świetle czy poszukiwać nowych inspiracji.Echo Światów jest więc projektem nietypowym. Ma stanowić swoisty wytrych do podświadomości i ubarwić każdą chwilę. Pozwoli wczuć się bardziej i wejść głębiej w świat wyobraźni.Minstrel to mini dodatek do gry Elekt. Zwerbuj Minstrela, który przywoła na pole bitwy zaklęte melodie. Uważaj jednak - jeśli polegnie w boju, ucichną także jego nuty.Uwaga! Zestaw limitowany!
Wydawca:
What the Frog
5995

store

Dostępnych 8 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Echo Światów to płyta CD i artbook. Zawiera on inspirujące ilustracje oraz muzykę, którą wykorzystać można na wiele sposobów. Głównym celem płyty i jej pierwotnym przeznaczeniem są oczywiście rozgrywki planszówkowe i RPG. Utwory nacechowane są różnymi emocjami i z łatwością znaleźć można odpowiedni kawałek do aktualnie prowadzonej gry.

Tu nie kończy się jednak zastosowanie płyty. Muzyka jest uniwersalnym nośnikiem i to my, osoby słuchające, decydujemy w jaki sposób użyjemy tego narzędzia. Przy tych nastrojowych dźwiękach możemy czytać ulubioną serię książek w zimowe wieczory, medytować przy zgaszonym świetle czy poszukiwać nowych inspiracji.

Echo Światów jest więc projektem nietypowym. Ma stanowić swoisty wytrych do podświadomości i ubarwić każdą chwilę. Pozwoli wczuć się bardziej i wejść głębiej w świat wyobraźni.

Minstrel to mini dodatek do gry Elekt. Zwerbuj Minstrela, który przywoła na pole bitwy zaklęte melodie. Uważaj jednak - jeśli polegnie w boju, ucichną także jego nuty.

Uwaga! Zestaw limitowany!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • artbook, 56 stron
  • płyta CD
  • zestaw handoutów do samodzielnego wycięcia
  • dodatek zawierający 16 kart
  • instrukcja
Waga (kg):
0.15

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Echo światów + Elekt: Minstrel
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie