Epic Card Game

Karcianka autorów Star Realms
9 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 13 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie angielskie
EPIC to dynamiczna gra karciana zaprojektowana przez autorów bestsellera Star Realms. Tym razem przyjdzie nam pojedynkować się utopieni w klimacie fantasy z rycerzami i magią na czele. EPIC został zaprojektowany tak, aby w 120 kartach zmieścić radość płynącą zarówno z zamkniętych gier karcianych jak i z najpopularniejszych kolekcjonerek. Od 2 do 4 osób może wziąć udział w drafcie, sealed oraz w trybie constructed korzystając wyłącznie z tego zestawu kart. Dokupując drugi, rozszerzacie możliwości gry aż do 8 graczy!
Autor:
Robert Dougherty, Darwin Kastle
Wydawca:
White Wizard Games
64,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

EPIC to dynamiczna gra karciana zaprojektowana przez autorów bestsellera Star Realms. Tym razem przyjdzie nam pojedynkować się utopieni w klimacie fantasy z rycerzami i magią na czele.

EPIC został zaprojektowany tak, aby w 120 kartach zmieścić radość płynącą zarówno z zamkniętych gier karcianych jak i z najpopularniejszych kolekcjonerek. Od 2 do 4 osób może wziąć udział w drafcie, sealed oraz w trybie constructed korzystając wyłącznie z tego zestawu kart. Dokupując drugi, rozszerzacie możliwości gry aż do 8 graczy!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 120 kart
  • 8 kart znaczników
  • instrukcja
Waga:
20 g
Kod producenta:
WWG300


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.67
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Epic Card GameNajbardziej przydatne recenzje

Michalaug

Liczba recenzji: 9

Grę ochrzciliśmy jako "Magic na sterydach". Tutaj wszystko jest większe, szybsze i bardziej spektakularne. Po prostu epickie :]
Gra jest szybka, zasady dość proste (zwłaszcza jeśli ktoś ma doświadczenie z Magic: the Gathering, to praktycznie prostackie), a zabawy sporo. I zwłaszcza na początku każdy się dziwi, że przeciwnik ma tak mocne karty. A potem patrzy na swoje i role się odwracają ;-)


Dymitr

Liczba recenzji: 1

Jak dla mnie ideał :)

Swietna gra. Polecam zwlaszcza milosnikom karciankowych draftow. Zasady sa banalne, a instrukcja dobrze napisana. Mozna powiedziec, ze jest to gra z kategorii easy to learn, hard to master. Brak losowosci w sferze zasobow sprawia, ze od pierwszej tury gracze sa zaangazowani w konflikt. Grafiki na kartach sa na najwyzszym poziomie. Stosunek jakosci do ceny 10/10.


Septirion

Liczba recenzji: 9

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

W porządku, bez rewelacji

Mam mieszane uczucia co do tej gry. EPIC może się rzeczywiście sprawdzić jako alternatywa dla magica, ale raczej nie jest to gra dla gracza casualowego. Umiejętności wielu kart są wyjaśnione w instrukcji, więc albo trzeba je pamiętać albo bez przerwy sprawdzać jak one działają. Po pewnej ilości gier można je
zapamiętać jednak trochę czasu to potrwa.

Generalnie kupując jedno pudełko miałem wrażenie że kupiłem tylko część gry. W decku mamy po jednej sztuce każdej karty, więc losowość jest dość duża i ciężko zaplanować jakąś strategię. Wiem, że cena to tylko 60 złotych i można dokupić dwa kolejne pudełka, a po zakupie dodatków pula kart zwiększa się i pozwala na jeszcze bardziej elastyczne tworzenie talii. Jednak za cenę 2-3 pudełek i dodatków można chyba kupić lepsze gry.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie