Fantastyczne światy: Przeklęte skarby

Jeszcze więcej KOMBinowania!
1 opinia
  • 2 - 6 osób
  • od 14 lat
  • 20 - 30 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Fantastyczne światy.
Fantastyczne światy
Odwieczny konflikt między królestwami trwa. Odkryto jednak coś, co wpłynie na dotychczasowy układ sił: potężne starożytne artefakty zmieniające przebieg bitew! Każdy artefakt jest jednak dotknięty klątwą, która będzie prześladować głupców i żądnych władzy korzystających z jego mocy.Dodatek Fantastyczne światy: Przeklęte skarby składa się w 2 rodzajów kart: przeklętych przedmiotów, tworzących dodatkową talię oraz kart z nowych zestawów, reprezentujących nieznane do tej pory budowle i mieszkańców innych światów. Nowe rodzaje kart możecie dołączyć do podstawowej gry razem lub osobno, rozbudowując i ubarwiając rozgrywki wedle Waszego uznania.Czym są Fantastyczne Światy?To gra karciana o niezwykle prostych zasadach, w której kluczem do zwycięstwa jest zebranie jak najlepszego zestawu wpływających na siebie umiejętności. W swojej turze dobierasz jedną kartę, a następnie jedną odrzucasz. Do dobrania możesz wybrać kartę spośród tych, z których zrezygnowali Twoi przeciwnicy, albo zdać się na ślepy los i dobrać pierwszą z zakrytego stosu. Jedyne, na co trzeba zwrócić uwagę, to zależności między kartami. Fantastyczne światy to, mówiąc krótko, gra w combo: poszczególne karty zebrane w odpowiednie zestawy będą mnożyć sobie wzajemnie punkty. 
Autor:
Bruce Glassco
Ilustracje:
Anthony Cournoyer
Wydawca:
Rebel
3995

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: 29 października 2021 r.


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Odwieczny konflikt między królestwami trwa. Odkryto jednak coś, co wpłynie na dotychczasowy układ sił: potężne starożytne artefakty zmieniające przebieg bitew! Każdy artefakt jest jednak dotknięty klątwą, która będzie prześladować głupców i żądnych władzy korzystających z jego mocy.

Dodatek Fantastyczne światy: Przeklęte skarby składa się w 2 rodzajów kart: przeklętych przedmiotów, tworzących dodatkową talię oraz kart z nowych zestawów, reprezentujących nieznane do tej pory budowle i mieszkańców innych światów. Nowe rodzaje kart możecie dołączyć do podstawowej gry razem lub osobno, rozbudowując i ubarwiając rozgrywki wedle Waszego uznania.

Czym są Fantastyczne Światy?

To gra karciana o niezwykle prostych zasadach, w której kluczem do zwycięstwa jest zebranie jak najlepszego zestawu wpływających na siebie umiejętności. W swojej turze dobierasz jedną kartę, a następnie jedną odrzucasz. Do dobrania możesz wybrać kartę spośród tych, z których zrezygnowali Twoi przeciwnicy, albo zdać się na ślepy los i dobrać pierwszą z zakrytego stosu. Jedyne, na co trzeba zwrócić uwagę, to zależności między kartami. Fantastyczne światy to, mówiąc krótko, gra w combo: poszczególne karty zebrane w odpowiednie zestawy będą mnożyć sobie wzajemnie punkty. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 47 kart
  • instrukcja
Waga:
180 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Fantastyczne światy: Przeklęte skarby

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Dzień dobry, czy dodatek jest kompatybilny ze starszą edycją podstawki? nowe wersja podstawki różni się czymś oprócz odświeżonej szaty graficznej pudełka?

~ Grzegorz 07.08.2021 13:57

Dodatek jest kompatybilny ze starą podstawką.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 11.08.2021 09:03

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie